جهش ۸ درصدی تولید محصولات پتروشیمی تا پایان مهرماه

مدیرکنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: تولید مجتمع های پتروشیمی تا پایان مهرماه سال جاری به بیش از 35 میلیون تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 8 درصدی را به ثبت رساند.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)،سید جلال میرهاشمی اظهارکرد: واحد های پتروشیمی با ظرفیت مطلوبی درحال تولید هستند وبا وجود برخی مشکلات موجود، روند تولید و فروش محصولات مختلف پتروشیمی در شرایط قابل قبولی قرار دارد و با تلاش صنعتگران پتروشیمی کشورمان پیش بینی می شود جهش تولید در سال جاری در صنعت پتروشیمی محقق شود.

مدیرکنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تاکید بر این که صنعت پتروشیمی ایران به عنوان یکی از صنایع مادر از مهم‌ترین ارکان توسعه و موتور محرک بخش‌های گوناگون اقتصاد کشور است گفت: رویکرد شرکت ملی صنایع پتروشیمی تکمیل زنجیره تولید، ایجاد تنوع در محصولات ، تامین خوراک صنایع داخلی و همچنین ارتقاء ارزش سبد محصولات تولیدی در این صنعت پیشرو است.

میرهاشمی افزود: با توجه به ظرفیت های موجود و اقدام های در حال انجام ، شرایط و زیر ساخت ها برای تحقق جهش تولید در صنعت پتروشیمی فراهم شده است ودراین مسیر افزون بر راه اندازی و بهره برداری از طرح های جدید، با اقدام های انجام شده بهره برداری حداکثری از ظرفیت تولید مجتمع های پتروشیمی موجود در دستور کار قرار دارد.

 

 

 

https://ipna.news/153410کپی شد!
منبع

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.