جزییات بازگشایی ۳ نماد پتروشیمی | زمان بازگشایی دهدشت، ممسنی، کازرو

نماد‌های معاملاتی شرکت‌های پتروشیمی ممسنی (ممسنی ۱)، پتروشیمی کازرون (کازرو ۱) و صنایع پتروشیمی دهدشت (دهدشت ۱) پس از برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه و پس از افشای اطلاعات با اهمیت از طریق انجام حراج ناپیوسته بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت و با اعمال یک مرحله پیش گشایش، امروز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ آماده انجام معامله می‌باشند.

 

 سهام سه پتروشیمی کازرون، ممسنی و دهدشت از خرداد ماه سال ۹۹ متوقف شده‌اند و میثم فدایی علت توقف این نماد‌ها را اختلاف در افزایش سرمایه عنوان نمود و فرابورس طبق اطلاعیه‌ای بیان نمود که با سه شرط وجود بازارگردان برای این نمادها، امضای فرم ریسک توسط سهامداران و حکم قضایی، نماد‌ها بازگشایی خواهند شد.

برهمین اساس جلسه‌ای ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۰ صبح برگزار گردید و در این جلسه مدیران عامل صنایع پتروشیمی دهدشت، شرکت پتروشیمی کازرون و شرکت پتروشیمی ممسنی هر کدام به صورت جداگانه در خصوص آخرین وضعیت شرکت‌ها توضیح و همچنین به پرسش‌های مطرح شده توسط مشاوران سرمایه‌گذاری و سایر فعالان بازار سرمایه پاسخ دادند.

حال امروز با توجه به برگزاری جلسه توسط این ۳ نماد و رفع ابهامات موجود، با اطلاعیه فرابورس ایران این نماد‌ها بازگشایی خواهند شد.

درخصوص بازگشایی نماد‌های (ممسنی ۱)، (دهدشت ۱) و (کازرو ۱)

نماد‌های معاملاتی شرکت‌های پتروشیمی ممسنی (ممسنی ۱)، پتروشیمی کازرون (کازرو ۱) و صنایع پتروشیمی دهدشت (دهدشت ۱) پس از برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه سال‌های مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹، ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ و ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ و پس از افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف و ب و پس از ارائه توضیحات و انتشار گزارش شفاف سازی در سامانه کدال پیرامون موارد منجر به تعلیق، از طریق انجام حراج ناپیوسته بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت و با اعمال یک مرحله پیش گشایش، امروز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ آماده انجام معامله می‌باشند و شروع سفارش گیری نماد‌های معاملاتی مذکور رأس ساعت ۱۰:۰۰ می‌باشد. لازم به ذکر است پس از انجام حراج ناپیوسته و حذف سفارشات، در صورت لزوم بازگشایی مرتبه دوم اطلاع رسانی می‌شود. در غیر اینصورت انجام معاملات در نماد مذکور به صورت حراج پیوسته در دامنه مجاز قیمتی امکان پذیر است.

https://ipna.news/162024کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *