ثبت رکورد تولید در پتروشیمی شیراز

رئیس روابط عمومی پتروشیمی شیراز از ثبت رکوردهای پرشمار تولید در این شرکت خبر داد و گفت: تولید محصولات پتروشیمی شیراز در دو ماه نخست امسال نسبت به مدت زمان مشابه پارسال ۱۰۴.۶۸ درصد رشد داشته است.

 

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)،محمدرضا جوانمردی با اعلام این مطلب افزود: شرکت پتروشیمی شیراز با تکیه بر منابع انسانی ارزشمند خود، همواره با تلاش بی‌وقفه هدف تولید محصولات باکیفیت را دنبال و در سال‌های متمادی بالاتر از ظرفیت اسمی محصولات خود را ارائه کرده است.

وی ادامه داد: بی‌شک سرمایه‌های انسانی هر شرکت موفق، ارزشمندترین دارایی آن به شمار می‌آید و توجه به این سرمایه بدون تردید ضامن بقا و افزایش بهره‌وری خواهد بود.

رئیس روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز گفت: این شرکت به پشتوانه دانش فنی کارکنان و برگزاری نشست‌های مداوم هماهنگی تولید و برنامه‌ریزی‌های دقیق و منسجم به‌منظور رفع تنگناهای تولید در دو ماه نخست امسال در مقایسه با مدت زمان مشابه پارسال توانست افزایش تولید قابل توجهی را محقق کند. از طرفی تعویض کاتالیست‌های واحد نیز به‌واسطه راهبری مناسب و تعمیر و نگهداری به‌موقع، سریع‌تر از زمان پیش‌بینی‌شده انجام خواهد شد که این موضوع افزون بر صرفه‌جویی، استمرار تولید را نیز در پی داشته است.

جوانمردی تصریح کرد: پتروشیمی شیراز به‌عنوان قدیمی‌ترین پتروشیمی کشور از سال ١٣٣٨ تأسیس شده و هم‌اکنون با بیش از ۶۰ سال تجربه در تولید محصولات پتروشیمیایی و درک نیازهای آینده مشتریان ضمن تأکید بر توسعه و کیفیت محصولات، محصول را تامین و انتظارها و نیاز ذی‌نفعان به‌ویژه مشتریان را برآورده کرده است.

https://ipna.news/156825کپی شد!