اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۴/۰۱

امروز سهامداران شرکت‌های آهنگری تراکتورسازی ایران، فرآورده‌های تزریقی ایارن و ارتباطات سیار ایران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های پتروشیمی زاگرس، بهمن دیزل و افرانت در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه رشد ۳۰هزار و ۲۰۱واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۳۰۰هزار و ۸۲۸واحدی به کار خود پایان داد و بیش از ۱۲میلیارد و ۵۱۵میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۴هزار و ۵۶۷میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۶۷۴هزار نوبت مورد دادوستد قرار گر.

بر این اساس سهامداران آهنگری تراکتورسازی ایران، فرآورده‌های تزریقی ایارن و ارتباطات سیار ایران امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سیمان تهران، سیمان صوفیان و سیمان قائن بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم معامله ۳میلیارد و ۱۸۴میلیون ورقه به‌ارزش ۶۶۳۴میلیارد تومان در ۸۷۵هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۸۴واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۴هزار و ۶۴۶واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پتروشیمی زاگرس، بهمن دیزل و افرانت بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های سیمان لار سبزوار، داروسازی سبحان انکولوژی و بیمه اتکایی امین بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

https://ipna.news/150756کپی شد!
منبع