میزبانی پتروشیمی جم از مشتریان، مصرف‌کنندگان نهایی و تأمین کنندگان در نمایشگاه قزاقستان

پتروشیمی جم در روز اول نمایشگاه بین‌المللی قزاقستان میزبان مشتریان، مصرف‌کنندگان نهایی و تأمین کنندگان تجهیزات از کشور‌های مختلف بود.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی‌ ایران (ایپنا)، در روز اول برگزاری نمایشگاه قزاقستان میان نمایندگان پتروشیمی جم با مشتریانی از قزاقستان، روسیه، قرقیزستان، ازبکستان افغانستان و… که با محصولات این شرکت آشنایی داشتند، مذاکراتی با هدف ارتباط مستقیم و گسترش روابط صورت گرفت.

همچنین جلساتی با برخی از مشتریان قدیمی و جدید محصولات جم با محور نیازسنجی و بررسی مشکلات پرداخت وجوه و مبادلات ارزی، بررسی راهکار‌ها و پیشنهادات ایشان برگزار گردید.

تیم فروش و تدارکات جم در این نمایشگاه با بررسی توسعه بازار هدف در کشور‌های حوزه CIS و تحلیل رقبای حاضر در این بازارها، به ارزیابی راه‌های نفوذ بیشتر و شناسایی جنبه‌های رقابتی در این بازار پرداختند.

جلسه و مذاکره با چندین شرکت تأمین‌کننده کاتالیست و ادتیو از کشور‌های چین و روسیه و همچنین تأمین‌کنندگان تجهیزات موردنیاز شرکت پتروشیمی جم از دیگر برنامه‌های اولین روز نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک قزاقستان بود.

در ادامه سرکنسول سفارت جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از غرفه‌ی پتروشیمی جم با نمایندگان این شرکت حاضر در نمایشگاه دیدار و گفتگو داشت.

همچنین از دیگر رویداد‌های روز نخست نمایشگاه قزاقستان برگزاری جلسه و مذاکره با مشتریان و مصرف‌کنندگان نهایی در راستای فروش مستقیم و همچنین بررسی مشکلات لجستیک و حمل محصولات خریداری شده از ایران تا کشور مقصد بوده است.

گفتنی است نمایشگاه دنیای پلاستیک قزاقستان از ۲۶ تا ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ برابر با ۰۶ تا ۰۸ تیرماه ۱۴۰۳ در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی آتاکنت شهر آلماتی قزاقستان در حال برگزاری است و شرکت پتروشیمی جم در این دوره حضور فعالی دارد.

https://ipna.news/171751کپی شد!