نخستین جلسه کمیته سلامت HSE منطقه پارس در سال ۱۴۰۳ برگزار شد

کمیته سلامت HSE منطقه پارس در نخستین جلسه خود در سال 1403، ضمن مرور مصوبات و دستور کارهای سال گذشته، برنامه‌های سال جاری را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی‌ ایران (ایپنا)، نخستین جلسه سال ۱۴۰۳ کمیته سلامت HSE منطقه پارس با حضور رؤسای بهداشت شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس و تمامی شرکت‌های پتروشیمی منطقه صبح امروز (چهارشنبه، ۳۰ خردادماه ۱۴۰۳)، به میزبانی شرکت پلیمر آریاساسول برگزار شد.

در این جلسه پس از بررسی اقدام‌های جامع شرکت پلیمر آریاساسول در حوزه سلامت، مصوبات و دستور کارهای سال گذشته کمیته مورد گفت‌وگو قرار گرفت.

همگرایی و یکپارچگی، پیگیری مصوبات و جلسات و برنامه‌ها و جمع‌آوری نظرات و پیشنهادات برای ارتقا بهداشت حرفه‌ای از مسیر شرکت بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت‌های عسلویه در این جلسه مورد تأکید قرار گرفت.

بر اساس ارزیابی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و شرکت HSE پتروشیمی‌های منطقه عسلویه، شرکت پلیمر آریاساسول به عنوان یکی از شرکت های برتر منطقه پارس جنوبی در حوزه بهداشت و سلامت معرفی شد و در مراسم امروز تندیس شرکت پتروشیمی برتر منطقه پارس در حوزه بهداشت و سلامت به این شرکت اعطا شد.

در ادامه این جلسه برنامه‌های متمرکز شرکت‌ها تا پایان سال جاری مورد گفت‌وگو قرار گرفت و نقطه‌نظرات شرکت‌های مختلف در بخش‌های مختلف بررسی شد.

https://ipna.news/171664کپی شد!