اصفهان در آخرین روزهای بهار میزبان پتروشیمی شهید تندگویان بود

پتروشیمی شهید تندگویان با حضور چهار روز خود و همراهی مدیران و کارشناسان باتجربه این شرکت، در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست حضور داشت.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی‌ ایران( ایپنا)، چهاردهمین نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست شاهد حضور پررنگ شرکت‌های پیشرو در صنعت پتروشیمی نظیر پتروشیمی شهید تندگویان، بندرامام، اروند و کارون بود که با هدف ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های صنعت پتروشیمی و فراهم آوردن بستری برای تبادل دانش و تجربه بین فعالان این صنعت میزبان صاحبین صنایع، بازرگانان و تجار داخلی و بین‌المللی بودند.

چهاردهمین نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست (صنعت پلاستیک، لاستیک، ماشین آلات و تجهیزات وابسته) به رسم هرساله و در تاریخ ۲۶ تا ۲۹ خردادماه سال جاری میزبان شرکت‌ها، فعالان صنعت و علاقمندان به این حوزه بود و شرکت پتروشیمی شهید تندگویان در غرفه تخصصی خود که با حضور مدیران و کارشناسان باتجربه این شرکت در حوزه بازرگانی و فنی حضور داشت، پذیرای بازدیدکنندگان، مشتریان و ذینفعان بود.
گفتنی‌ست، اصفهان یکی از قطب‌های توسعه زنجیره پایین‌دست پلیمرهای پتروشیمی است و نمایشگاه اصفهان پلاست، فرصتی مناسب برای تعامل میان مشتریان، تامین‌کنندگان و تولید کنندگان است.
این نمایشگاه بعد از چهار روز فعالیت تخصصی و حضور تعداد زیادی از بازدیدکنندگان روز سه شنبه ۲۹ خرداد به کار خود پایان داد.

https://ipna.news/171638کپی شد!