تجلیل از شرکت پتروشیمی فن آوران در نخستین همایش ملی عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی

در نخستین همایش ملی عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی، شرکت پتروشیمی فن آوران به پاس فعالیت‌های برجسته و تأثیرگذار در صنعت پتروشیمی و عرضه اعتباری محصولات، مورد تقدیر مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی‌ ایران (ایپنا)،در نخستین همایش ملی عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی که در سالن‌ همایش‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد، از شرکت پتروشیمی فن‌آوران به پاس فعالیت‌های برجسته و تأثیرگذار در صنعت پتروشیمی و عرضه اعتباری محصولات تجلیل به عمل آمد.

در این همایش که با هدف تقویت بنیه اقتصادی شرکت‌های دانش‌بنیان و خصوصی فعال در صنایع پتروشیمی برگزار شده بود،
مهندس شاه‌میرزایی، با اشاره به چالش کمبود نقدینگی در گردش صنایع پایین‌دستی یادآور شد: حدود ۸۰ هزار میلیارد تومان عرضه اعتباری در سال ۱۴۰۲ از سوی پتروشیمی‌ها محقق شد و بنا بر اعلام صنایع پایین‌دست، این اقدام در کسب‌وکار صنایع تکمیلی انقلابی ایجاد کرد.

وی با قدردانی از همه تلاشگران صنعت پتروشیمی در اهتمام به عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی گفت: در دو ماه نخست امسال، ۱۴ هزار میلیارد تومان محصول پتروشیمی در بازار سرمایه عرضه شد.

در این مراسم که با حضور مقامات ارشد وزارت نفت، مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی و دیگر مسئولین ارشد کشوری برگزار شده بود، از سوی مهندس شاهمیرزایی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از شرکت پتروشیمی فن آوران که با ارائه راهکارهای خلاقانه و پیاده‌سازی استراتژی‌های مؤثر، نقش بسزایی در پیشبرد اهداف صنعتی و اقتصادی کشور و عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی داشته‌است، با اهدای لوح تقدیر و تندیس یادبود تجلیل به عمل آمد.

https://ipna.news/171609کپی شد!