اهتمام ویژه پتروشیمی پردیس در تبدیل وضعیت شغلی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پتروشیمی پردیس از تبدیل وضعیت ۲۳۳ نفر از اعضای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شاغل در پتروشیمی پردیس مطابق تکالیف قانونی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی‌ ایران( ایپنا)،عطف به تصویب و ابلاغ بند د تبصره ۲۰ قانون بودجه مجلس شورای اسلامی در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ برای اجرای بند (ذ) ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه، دستگاه‌های مشمول ماده (۲) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، مکلف به تبدیل وضعیت ایثارگران شدند در همین راستا وزارت نفت نیز از جمله وزارتخانه‌هایی است که طبق مصوبه یاد شده تبدیل وضعیت ایثارگران را با قید فوریت در برنامه کاری خود قرار داد لذا شرکت پتروشیمی پردیس نیز به تبعیت از این قانون با اخذ مجوزهای لازم آستین همت را بالا زد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی پردیس در این خصوص اظهار داشت: مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر به عنوان سهامدار عمده پتروشیمی پردیس در بازدید مهرماه سال گذشته از مجتمع پتروشیمی پردیس، مجوز تبدیل وضعیت کارکنان ایثارگری را صادر کرد و پیرو آن تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در پتروشیمی پردیس در دستور کار قرار گرفت.

محسن امینی افزود: طبق قانون و پس از اخذ مجوز در راستای تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تاکنون ۲۳۳ نفر تبدیل وضعیت شده‌اند. همچنین در سال ۱۴۰۲ تعداد ۳۱ نفر مطابق با آئین نامه و دستورالعمل های شرکت جذب و یا تبدیل وضعیت شده‌اند تا پرسنل محترم پردیس با امنیت شغلی و خیال آسوده در راستای تولید و رشد اقتصادی تلاش جهادی داشته باشند.

https://ipna.news/170499کپی شد!