پتروشیمی صدف خلیج‌فارس در مسیر تعالی

ارزیابی جایزه تعالی صنعت پتروشیمی در صدف پایان یافت

فرآیند ارزیابی طرح پتروشیمی صدف خلیج‌فارس بر اساس مدل جامع بلوغ مدیریت (CPM3) در دهمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی -پس از دو روز ارزیابی مستمر و فشرده- به پایان رسید و آیین اختتامیه آن نیز در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی‌ ایران (ایپنا)، ارزیابی طرح پتروشیمی صدف خلیج فارس در دهمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با حضور ارزیابان اعزامی از دبیرخانه تعالی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مدیرعامل و تمامی مدیران پتروشیمی صدف خلیج فارس طی دو روز در محل کارخانه و دفتر مرکزی انجام گرفت.

روز نخست این ارزیابی در سایت پتروشیمی صدف خلیج‌فارس صورت گرفت که پس از بازدید از پروژه، در کارگروه‌های متعدد متشکل از مدیران و کارشناسان واحدهای ستادی و اجرایی برپا شد.

در روز دوم نیز ارزیابان بیش از ۱۲ ساعت جلسات پی در پی با کارگروه‌های تخصصی برگزار کردند و پس از انجام مصاحبه‌ها و بررسی‌ها به کار خود در این پروژه پایان دادند.

در نهایت، مراسم اختتامیه ارزیابی طرح پتروشیمی صدف خلیج‌فارس در دهمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با حضور ارزیابان، ناظر دبیرخانه تعالی، مدیرعامل و تمامی مدیران پتروشیمی صدف خلیج فارس برگزار شد.

گفتنی است؛ جایزه تعالی پتروشیمی از سال ۱۳۸۸ با ماموریت توسعه و گسترش فرهنگ تعالی و توانمندسازی صنعت پتروشیمی در بخش‌های تولیدی، خدماتی و مجری راه‌اندازی شده است.

نتایج این دور از جایزه تعالی، در اواسط اسفندماه ۱۴۰۲ اعلام و برگزیدگان صنعت پتروشیمی معرفی می‌شوند.

https://ipna.news/170072کپی شد!