رکوردشکنی تاریخی در پتروشیمی امیرکبیر

مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر گفت: با تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت، رکورد تولید ماهیانه محصولات پلیمری در مرداد ماه سال ۱۴۰۲ شکسته شد و حد نصاب تازه ای از خود به جای گذاشت.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی‌ ایران ( ایپنا)،دکتر سعید صادقی با اشاره به تغییر سیاست ها و ایجاد رویکرد جدید در جهت ارتقای جایگاه این شرکت، افزود: با بررسی و ارزیابی اطلاعات منتشر شده، میزان رشد تولید محصولات پلیمری به ۶۷ هزار تن در ماه رسید که در تاریخ پتروشیمی امیرکبیر بی سابقه بوده است.

وی اظهار داشت: رشد تولید و فروش محصولات پلیمری، حفظ زنجیره ارزش و ثروت آفرینی ملی توسط پتروشیمی امیرکبیر با وجود تحریم های ظالمانه، ارزش این دستاوردها را دوچندان کرده است.

مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر افزود: این رکورد تاریخی در مرداد ماه سال جاری که دمای هوا در منطقه به بیشترین حد ممکن رسیده محقق شده که حاصل ایثار جوانان ایرانی است که با وجود دشواری های بزرگ، به دنبال افتخار آفرینی برای ایران اسلامی هستند.

وی در ادامه با تقدیر از پرسنل این شرکت ابراز داشت: این رکورد تاریخی در حالی اتفاق افتاد که شرکت پتروشیمی امیرکبیر در ماه های اخیر با چالش های بسیاری خصوصا در بخش تامین خوراک مواجه بوده است که با فضل خدا و تعاملات صورت گرفته این تهدیدات به فرصت بدل شد.

صادقی با اشاره به تحقق شعار سال، اظهار داشت: علیرغم وجود معضلات عدیده زیرساختی طی سالیان متمادی، پرسنل شرکت پتروشیمی امیرکبیر با تغییر نگرش و کار جهادی، ضمن تحقق شعار سال و عمل به منویات مقام معظم رهبری، زمینه ساز خلق رکورد تولید و سودآوری برای سهامداران گردیده اند.

پتروشیمی امیرکبیر یکی از بزرگترین تولید کننده های پلی اتیلن در ایران است که مجتمع آن در سایت چهار منطقه ویژه پتروشیمی بندر ماهشهر قرار دارد.

https://ipna.news/166920کپی شد!