به میزبانی شرکت پتروشیمی شازند برگزار شد: جشنواره بزرگ استعدادیابی رشته تنیس روی میز ویژه کودکان زیر ۱۰سال

در این جشنواره حدود 200 کودک زیر 10سال توسط کادر برگزاری جشنواره، استعدادیابی شدند و تست های هفت گانه فدراسیون تنیس روی میز از آنها گرفته و شناسنامه ورزشی برای این کودکان آینده دار صادر گردید.
به گزارش خبرگزاری پتروشیمی‌ ایران ( ایپنا)، در راستای حمایت مدیریت محترم عامل جناب آقای دکتر خلیلی نیا از ورزش قهرمانی و همگانی، امور ورزش شرکت پتروشیمی شازند جشنواره بزرگ تنیس روی میز را جهت جذب استعداد های این رشته ورزشی پر طرفدار را با همکاری هیئت های تنیس روی میزشهرستان  شازند و اراک  در منطقه و ویژه فرزندان کارکنان شرکت و سایر متقاضیان برگزار کرد. در این جشنواره حدود ۲۰۰ کودک زیر ۱۰سال توسط کادر برگزاری جشنواره، استعدادیابی شدند و تست های هفت گانه فدراسیون تنیس روی میز از آنها گرفته و شناسنامه ورزشی برای این کودکان آینده دار صادر گردید.
لازم به ذکر است پیش از برگزاری جشنواره در تاریخ ۲۶ مرداد ماه ۱۴۰۲ به دعوت این امور جناب آقای فرشید کوکبی مسئول کمیته استعدادیابی فدراسیون حضور پیدا کرده  و کلاس بازآموزی و دانش افزایی و نحوه برگزاری جشنواره به مربیان استعدادیاب آموزش داده شد و این جشنواره با نظارت فنی ایشان و جناب آقای پیمان حسنی دبیر اسبق فدراسیون  تنیس روی میز کشور برگزار گردید و در پایان به تمامی شرکت کنندگان ضمن پذیرایی هدایا و گواهی شرکت در جشنواره اهدا گردید.
https://ipna.news/166873کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *