بهزاد انصاری سرپرست شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه شد

حکم انتصاب انصاری توسط معاون اجرایی شستان ابلاغ شده و از زحمات محمدرضا یزدانی در دوره ۵ ساله مدیرعاملی تقدیر و تشکر به‌عمل آمد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی‌ ایران ( ایپنا)،  بهزاد انصاری؛ مدیر اجرایی شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه با حکم مدیرعامل شستان به عنوان سرپرست این شرکت منصوب شد.

در جلسه تکریم و معارفه برگزار شده روز دوشنبه ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ در دفتر تهران شرکت مخازن سبز، حکم انتصاب انصاری توسط معاون اجرایی شستان ابلاغ شده و از زحمات محمدرضا یزدانی در دوره ۵ ساله مدیرعاملی تقدیر و تشکر به‌عمل آمد.

شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه ارائه دهنده خدمات انحصاری ذخیره‌سازی محصولات پتروشیمیایی تولیدی در فاز ۲ منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس است که طی دوره مدیرعاملی محمدرضا یزدانی با راه‌اندازی فاز اول و بخش اصلی فاز دوم از طرح مخازن متمرکز شامل ۲۲ دستگاه انواع مخزن ذخیره‌سازی متانول، اتیلن‌گلایکول و LPG ، ظرفیت انبارش ۷۷۵ هزار مترمکعبی را برای مجتمع‌های پتروشیمی فراهم آورده و در سال ۱۴۰۱، بیش از پنج میلیون مترمکعب از محصولات تولیدی فاز دوم پتروشیمی‌ها را انبار و جهت صادرات به پایانه صادراتی پارس ارسال کرده است.

https://ipna.news/166866کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *