بی چالش‌ترین و آرام‌ترین مجمع پتروشیمی کشور با رضایت کلیه سهامداران و تشکر از عملکرد مدیرعامل برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه پتروشیمی زاگرس در کمال آرامش و رضایتمندی سهامداران ارجمند این شرکت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی‌ ایران (ایپنا)،مجمع عمومی عادی سالیانه پتروشیمی زاگرس در روز سه‌شنبه ۲۷ تیرماه ۱۴۰۲ با حضور سهامداران قدرشناس این شرکت با حفظ کرامت و احترام به سهامداران برگزار شد که در پایان مجمع رضایتمندی سهامداران را به دنبال داشت.
با وجود تغییرات نرخ خوراک و افزایش بی رویه آن، بی چالش‌ترین مجمع عمومی صنعت پتروشیمی کشور به نام پتروشیمی زاگرس رقم خورد؛ بطوریکه در پایان جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت سهامداران از عملکرد و دستاوردهای پتروشیمی زاگرس در سال مالی گذشته ابراز رضایت کامل و از اقدامات و پیگیری‌های شایسته دکتر متین دیداری مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره این شرکت در حفظ منافع صاحبان سهام قدردانی نمودند.
در این مجمع دکتر دیداری به کلیه سوالات و دغدغه‌های سهامداران درخصوص نرخ خوراک پاسخ دادند و گزارش کاملی از پیگیری های صورت گرفته بصورت مستند در این حوزه به سهامداران محترم ارائه نمودند.
پتروشیمی زاگرس در سالی که با چالش جدی افزایش نرخ خوراک رو به رو است موفق شد با عملکرد و اقدامات راهبردی خود رضایت سهامداران را بطور کامل بدست آورد تا شاهد برگزاری بی چالش ترین و آرام‌ترین مجمع صنعت پتروشیمی کشور باشیم.

https://ipna.news/166369کپی شد!