افزایش فروش پلی وینیل کلراید توسط پتروشیمی غدیر در خردادماه سال جاری

فروش پلی وینیل کلراید در خردادماه سال جاری توسط پتروشیمی غدیر افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران (ایپنا)، پتروشیمی غدیر طی عملکرد یک ماه خود در خرداد ماه امسال بالغ بر ۴۰۴ میلیارد تومان پلی وینیل کلراید در بازار‌های داخلی فروخته است میزان فروش این شرکت در خرداد ماه سال گذشته ۳۸۰ میلیارد تومان بود.

رشد ۶.۴ درصدی فروش pvc

براساس اطلاعات منتشر شده در سامانه کدال پتروشیمی غدیر در خرداد ماه سال گذشته ۳۸۰ میلیارد تومان در بازار‌های داخلی پلی وینیل کلراید عرضه کرده بود که با رشد ۶.۴ درصدی در خردادماه امسال میزان عرضه داخلی این محصول توسط پتروشیمی غدیر به ۴۰۴ میلیارد تومان رسید هم چنین میزان تولید pvc  در سال گذشته ۹۵۰۰ تن بود که امسال میزان تولید محصول فوق به ۱۲۶۵۰ تن رسیده است.

۱۰۲۱ میلیارد تومان جمع فروش ۳ ماهه pvc

پتروشیمی غدیر که با نماد شغدیر در بازار سرمایه شناخته می‌شود و با سرمایه ثبت شده ۱۳۰۰ میلیاردی طی عملکرد ۳ ماهه منتهی به ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ به میزان ۱۰۲۱ میلیارد تومان پلی وینیل کلراید فروخته است که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۳ درصدی را شاهد می‌باشد.

هزینه یوتیلیتی و مصارف اولیه

شغدیر برای ۱ ماه خرداد ماه امسال ۷.۷ میلیارد تومان برای سوخت مصرفی که گاز می‌باشد هزینه پرداخت نموده و هزینه غدیر برای سه ماهه ابتدایی سال در قسمت سوخت مصرفی ۲۲.۳ میلیارد تومان است.

https://ipna.news/166264کپی شد!