استخدام در شرکت پتروشیمی هگمتانه

شرکت صنایع پتروشیمی هگمتانه واقع در کیلومتر ده جاده همدان-تهران با استعانت از خداوند متعال درنظر دارد تعداد ۲۲ نفر نیروی انسانی مورد نیاز خود را از بین متقاضیان واجد شرایط بومی استان همدان در مشاغل کارشناسی و زیرکارشناسی (اپراتوری-کارگری-تعمیرکاری) مطابق جداول شماره ۱ و ۲ از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی و مهارتی، روانشناسی و معاینات طب صنعتی و گزینش، مطابق قوانین و مقررات کار و تأمین اجتماعی و بر اساس شرایط ذکر شده در این آگهی دعوت به همکاری مینماید. مهلت ارسال رزومه از تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ الی ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ میباشد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران (ایپنا)،شرکت صنایع پتروشیمی هگمتانه واقع در کیلومتر ده جاده همدان-تهران با استعانت از خداوند متعال درنظر دارد تعداد ۲۲ نفر نیروی انسانی مورد نیاز خود را از بین متقاضیان واجد شرایط بومی استان همدان در مشاغل کارشناسی و زیرکارشناسی (اپراتوری-کارگری-تعمیرکاری) مطابق جداول شماره ۱ و ۲ از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی و مهارتی، روانشناسی و معاینات طب صنعتی و گزینش، مطابق قوانین و مقررات کار و تأمین اجتماعی و بر اساس شرایط ذکر شده در این آگهی دعوت به همکاری مینماید. مهلت ارسال رزومه از تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ الی ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ میباشد.

شرایط عمومی
۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۲- التزام به دین مبین اسلام یا هر یک از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۳- نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد
۴- عدم سوء مصرف مواد اعتیاد آور به تأیید مراجع ذیصلاح
۵- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیر پزشکی برای متقاضیان مرد تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۳۰
۶- داشتن سن حداقل ۱۸ سال شمسی تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۳۰
۷- داشتن دانشنامه یا گواهی موقت فراغت از تحصیل مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مرتبط با سطوح دیپلم و کارشناسی، در رشته های مورد نیاز مطابق جداول شماره ۱ و ۲ بدون ذکر کلمه ′′معادل′′ و ′′ارزش استخدامی′′
تبصره ۱: تاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان باید حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ باشد.
تبصره ۲: دانشنامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور می بایست به تاًیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
۸- داشتن سلامت و توانایی کامل جسمی، روحی و ویژگی های روان شناختی جهت انجام فعالیت های شغلی، طبق تأیید مرکز طب صنعتی و بهداشت حرفه ای شرکت پتروشیمی هگمتانه
۹ – تأیید پذیرفته شدگان توسط هسته گزینش شرکت پتروشیمی هگمتانه
۱۰- درصورت تساوی امتیاز، اولویت با متأهلین میباشد.
شرایط اختصاصی
مقطع تحصیلی مورد نیاز و حداکثر سن متقاضیان مطابق جدول می باشد.
مشاغل مورد نیاز مقطع تحصیلی حداکثر سن حداکثر سابقه کار (قابل پذیرش با پرداخت حق بیمه)
مشاغل زیر کارشناسی (اپراتور/ کارمند/ تعمیرکار) دیپلم ۲۴ سال
مشاغل کارشناسی ۲۸
کارشناسی ارشد ۳۰
تبصره ۱: جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال و بالای یک سال اسارت، پدر، مادر، خواهر و برادر شهید، ۴ سال به سقف سنی جدولفوق اضافه می گردد. متقاضیان جهت بهره مندی از معافیت مذکور الزم است ابتدا اطلاعات خود را در سیستم سجایا (سیستم جامع اطلاعات یکپارچه ایثارگران) ثبت نموده و توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران تایید گردد.
تبصره ۲: برای کلیه دارندگان کارت پایان خدمت وظیفه عمومی، به میزان خدمت انجام شده (حداکثر تا دو سال)، علاوه بر جدول فوق به حداکثر سن اضافه می گردد. همچنین برای متقاضیان خانم دو سال علاوه بر جدول فوق به حداکثر سن اضافه می گردد.
تبصره ۳: متقاضیانی که در شرکت پتروشیمی هگمتانه، پیمانکاران غیر پروژه ای و پروژه ای (مستمر و غیر مستمر) مشغول به فعالیت می باشند از شرط سنی معاف می باشند.
تبصره ۴: داوطلبانی که دارای سابقه کار مرتبط با شغل مورد تقاضا (با تایید منابع انسانی شرکت پتروشیمی هگمتانه) با پرداخت حق بیمه در صندوق های بازنشستگی معتبر کشور می باشند، به ازای هر سال سابقه، یک سال (تا سقف ۶ سال) به حداکثر سن آنان اضافه می شود. این دسته از افراد می بایست گواهی پرداخت حق بیمه از صندوق بازنشستگی مربوطه را به همراه سایر مدارک در روز کنترل مدارک به همراه داشته باشند.
تبصره ۵: دارا بودن مدرک تحصیلی معتبر مورد تایید وزارت علوم، در رشته های تحصیلی مورد نیاز، مطابق با شرایط مندرج در جداول الزامی بوده و داوطلبان در زمان ثبت نام می بایست مدارک منطبق با اطلاعیه را ارائه نمایند.
تبصره ۶: مبنای محاسبه حداکثر سن و تاریخ فراغت از تحصیل، تا روز ثبت نام (۱۴۰۲/۰۴/۱۰) می باشد.
تبصره ۷: نیازهای اعلام شده بر اساس ساختار سازمانی شرکت بوده و هرگونه درخواست شخصی مبنی بر تغییر ردیف شغلی یا ارتقا رده شغلی در نتیجه تغییر یا ارتقاء مدرک تحصیلی فرد پس از جذب، از نظر شرکت مردود می باشد.
تبصره ۸: شرکت در مصاحبه تخصصی، مهارتی و روانشناختی برای کلیه شاغلین رسمی و پیمانی وزارتخانه ها، موسسات دولتی، موسسات یا نهادهای عمومی غیردولتی و شرکت های دولتی طبق قانون مدیریت خدمات کشوری ممنوع می باشد.
تذکر مهم: در صورتی که شرکت کنندگان در مصاحبه شرایط ذکر شده در این آگهی را نداشته باشند در هر مرحله ای از فرآیند جذب و استخدام، فرآیند بررسی متوقف و از به کارگیری آنها ممانعت به عمل خواهد آمد.
امتیازات ویژه
۱. برای متقاضیان شهرستان همدان به نمره خام مصاحبه تخصصی و روانشناسی ۵ درصد اضافه میگردد (محل صدور شناسنامه و یا محل تحصیل سه سال آخر و دیپلم متقاضیان باید شهرستان های استان باشد).
۲. برای متقاضیانی که فرزند بازنشستگان شرکت پتروشیمی هگمتانه می باشند، به نمره کل مصاحبه و روانشناسی ۱۰ درصد اضافه می گردد.
۳. برای جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال و بالای یک سال اسارت، پدر، مادر، خواهر و برادر شهید به نمره خام مصاحبه تخصصی و مهارتی و روانشناسی ۱۰ درصد اضافه می گردد. متقاضیان جهت بهره مندی از امتیاز مذکور لازم است ابتدا اطلاعات خود را در سیستم سجایا (سیستم جامع اطالعات یکپارچه ایثارگران) ثبت نموده و توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران تایید گردد.
از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه و مدارک خود را به ایمیل hpc.hamedan@gmail.com ارسال نموده و یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۱۰۱۲۸۸ تماس حاصل فرمایند.
مدارک مورد نیاز: شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت، مدرک تحصیلی و یک قطعه عکس
توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

ثبت نام

دانلود دفترچه شرایط (PDF) 

از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه و مدارک خود را به ایمیل hpc.hamedan@gmail.com ارسال نموده و یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۱۰۱۲۸۸ تماس حاصل فرمایند.

https://ipna.news/166211کپی شد!