صنعت پتروشیمی داوطلب برتر هلال احمر کشور شد

زمان با گرامیداشت روز جهانی داوطلب، از رئیس دبیرخانه مسئولیت اجتماعی به نیابت از صنعت پتروشیمی به پاس خدمات داوطلبانه ارائه‌شده در بخش‌های مختلف قدردانی شد.

 

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران (ایپنا)، در آیین گرامیداشت روز جهانی داوطلب با شعار «همبستگی با کار داوطلبانه» و «یک قرن خدمت بی‌منت»، از رئیس دبیرخانه مسئولیت اجتماعی به نیابت از صنعت پتروشیمی به پاس خدمات داوطلبانه ارائه‌شده در بخش‌های مختلف تقدیر شد.

این آیین به مناسبت ۱۴ آذر مصادف با ۵ دسامبر (روز جهانی داوطلب) و با حضور مقام‌های کشور، مسئولان هلال احمر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، داوطلبان هلال احمر کشور و نماینده صلیب سرخ جهانی در محل برج میلاد برگزار و از داوطلبان برتر در حوزه‌های مختلف در سطح کشور قدردانی شد.

صنعت پتروشیمی با اجرای راهبردهای حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد و مشارکت در مدیریت بحران و افزایش سطح رفاه جامعه، نقش مهمی در ایفای مسئولیت اجتماعی خود در نقاط میزبان و نقاط محروم کشور دارد و با مشارکت در ساخت و تجهیز مراکز هلال احمر، برنامه‌های نذر آب ۴ و ۵، کمک به تأمین دارو و لوازم مصرفی دندان‌پزشکی و… تلاش کرده با هم‌افزایی با دیگر دستگاه‌ها، بخشی از محرومیت را در نقاط مختلف رفع کند.

https://ipna.news/163116کپی شد!
مشاهده مطالب زیر به شما پیشنهاد میشود [ مسئولیتهای اجتماعی ]

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.