بازدید علیرضانژاد مدیرعامل پترول از پتروشیمی لردگان

علیرضانژاد در جریان بازدید از سایت پتروشیمی اوره لردگان گفت: امید است بتوانیم در این مجموعه ضمن پایداری و افزایش تولید، تا رسیدن به ظرفیت اسمی تلاش کنیم.

 

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)، مدیران ارشد گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس طی بازدیدی از واحدهای مختلف پتروشیمی لردگان، اقدامات پیشبینی شده‌ای را برای افزایش ظرفیت تولید مورد  بررسی قرار دادند.
علی علیرضانژاد قائم مقام و عضو موظف هیئت مدیره گروه سرمایه‌گذاری پترول با تمجید از تلاش‌های صورت گرفته و ماندگار مدیران و کارکنان در این مجتمع بزرگ گفت: پتروشیمی لردگان از شرکت های تولیدی ارزشمند پترول است

در جریان این بازدید علیرضانژاد ضمن تأکید بر اهمیت شناسایی و توسعه سرمایه‌های انسانی، خواستار توجه کامل به کیفیت و دقت روش‌های ارزیابی و استفاده از رویکردهای جدید و موثر در فرآیند توانمندسازی و توسعه نیروی متخصص وهمچنین نیروی انسانی شد.
قائم مقام پترول ادامه داد: امید است بتوانیم در این مجموعه ضمن پایداری و افزایش تولید، تا رسیدن به ظرفیت اسمی تلاش کنیم.

علیرضا نژاد در پایان با بیان اینکه مدیران جهادی در هر عرصه‌ای ورود کرده و موفق ظاهر شده‌اند تاکید کرد: مجموعه «پترول» پشتیبان پتروشیمی لردگان است.

محسن محمودی؛ مدیرعامل شرکت پتروشیمی لردگان ضمن تشکر از حضور ایشان و هیئت همراه در سایت پتروشیمی لردگان، گزارش کاملی از وضعیت کنونی مجتمع ارائه دادند. مدیرعامل پتروشیمی لردگان با بیان اینکه این شرکت توانسته با همت و پشتکار کارکنان به چند رکورد مهم دست پیدا کند از ثبت رکورد ۳۵ میلیون نفر ساعت کارکرد بدون حادثه که خود رکوردی بسیار عالی درصنعت پتروشیمی است ابراز  امیدواری کرد و این مهم را پشتوانه بزرگی برای ثبت رکورد ۴۰ میلیون نفر ساعت بدون حادثه دانست، و ازدیگر افتخاراتی که می‌توان به آن اشاره کرد ثبت رکورد ۸۸ درصدی استفاده از نیروی بومی و آموزشهای تخصصی در این حوزه است.

https://ipna.news/162934کپی شد!