اعطای نشان عالی مدیر سال صنعت پتروشیمی به مدیرعامل پتروشیمی پردیس

پس از ارزیابی‌های صورت گرفته در بین شرکت‌های پتروشیمی و صنایع مختلف کشور، مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس به عنوان مدیر سال ۱۴۰۱ صنعت پتروشیمی ایران معرفی شد.

 

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)،در هفتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال که از سوی وزارت صمت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت نفت، وزارت راه و شهرسازی، وزارت آموزش و پرورش و مجلس شورای اسلامی برگزار شد، نشان عالی مدیر سال صنعت پتروشیمی به دکتر غلامرضا جمشیدی مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس اهدا شد.
دکتر جمشیدی به عنوان نماینده صنعت پتروشیمی کشور در این اجلاس اظهار داشت: مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی به عنوان سرداران جبهه صنعت هستند و به فضل الهی در این جنگ نابرابر اقتصادی سربلند بیرون آمده اند.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس با بیان اینکه این شرکت بزرگترین تولیدکننده اوره و آمونیاک در خاورمیانه و پنجمین شرکت تولیدکننده این محصول در دنیاست، عنوان کرد: ظرف یکسال اخیر با هم افزایی در بین شرکت‌های صنعت اوره کشور و راه اندازی کارگروه اوره با مدیریت پتروشیمی پردیس قیمت اوره ایران را به بیش از ۸۰۰ دلار رساندیم.
وی افزود: پتروشیمی پردیس در یکسال اخیر ۱.۳ میلیارد دلار صادرات انجام داده و ۴۰۰ میلیون دلار نیز فروش داخلی داشته است که با مجموع فروش ۱.۷ میلیارد دلار، کل هزینه ساخت پتروشیمی پردیس در یکسال به دست آمد.
عضو هیئت مدیره پتروشیمی پردیس با ارائه گزارشی از افزایش صادرات اوره پردیس به کشور‌های آمریکای جنوبی، اروپا و آفریقای جنوبی اذعان کرد: در گذشته مجبور بودیم محصول خود را از طریق کشور ترکیه صادر کنیم، ولی امروز با اقتدار محصول خود را با پرچم جمهوری اسلامی به کشور‌های آمریکای جنوبی و دیگر کشور‌ها صادر می‌کنیم و ثابت کرده ایم که صنعت پتروشیمی کشور تحریم پذیر نیست.
دکتر غلامرضا جمشیدی با بیان اینکه از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تن اوره تولیدی پردیس، یک میلیون و دویست هزار تن را در اختیار کشاورزان عزیز کشورمان قرار می‌دهیم، خاطر نشان کرد: در یکسال گذشته در بین ۶۵ شرکت صنعت پتروشیمی کشور، از لحاظ میزان ارز آوری دومین صادر کننده برتر کشور شدیم و بخش عمده‌ای از ارز مورد نیاز برای مراودات اقتصادی را تأمین نمودیم.
وی گفت: سال گذشته به دلیل افزایش مصارف گاز خانگی و قطعی ۸۲ روزه گاز ورودی به شرکت، مجبور شدیم یکی از سه فاز تولیدی خود را تعطیل کنیم، ولی با این وجود همکاران متخصص و تلاشگر من با کاهش دوره تعمیرات شرکت این عقب افتادگی را جبران کردند و میزان تولید شرکت به بالای ۹۷ درصد رسید.
هفتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال امروز اول آذرماه ۱۴۰۱ با حضور مدیران شرکت‌ها و صنایع بزرگ ایران در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

https://ipna.news/162861کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *