دیدار بی واسطه ی مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام با شرکت‌های دانش‌بنیان

مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام در حاشیه‌ همایش «توسعه‌ روابط با شرکت‌های دانش بنیان و فناور» به دیدار بی واسطه و گفتگو با شرکت‌های مشارکت کننده در این رویداد پرداخت.

 

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا):دکتر انصاری نیک از نخستین ساعات دومین روز همایش «توسعه‌ روابط با شرکت‌های دانش بنیان و فناور» در میان شرکت‌های حاضر در این رویداد حضور یافت و پس از بازدید از غرفه‌های نمایشگاه به دیدار بی واسطه با شرکت‌های حاضر در نمایشگاه پرداخت.

حضور در نشست‌های B2B و جلسات تخصصی رفع مسائل نیز از دیگر برنامه‌های مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام در دومین روز همایش بود که با استقبال گرم شرکت‌های حاضر همراه شد.

در پایان دومین روز این همایش نیز ۳۲ تفاهم‌نامه با شرکت‌های حاضر به امضا رسید.

در همایش دوروزه «توسعه‌ روابط با شرکت‌های دانش بنیان و فناور» که برای نخستین بار از سوی شرکت پتروشیمی بندرامام برگزار شد، بیش از ۶۰۰ نفر از ۱۶۰ شرکت دانش‌بنیان داخلی در ۹ گروه تخصصی شرکت کردند.

بر اساس اعلام دبیرخانه همایش؛ همچنان شرکت‌های متقاضی همکاری با شرکت پتروشیمی بندرامام می‌توانند از طریق وبگاه رسمی شرکت به آدرس BIPC.IR مراجعه و ثبت‌نام خود را جهت همکاری با شرکت پتروشیمی بندر امام ثبت کنند.

 

https://ipna.news/162654کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *