با حمایت کامل پتروشیمی زاگرس مرکز جامع سلامت زبار مورد بهره‌برداری قرار گرفت

 

شرکت پتروشیمی زاگرس در جهت تعهد و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و به منظور توسعه زیرساخت‌های عمرانی در حوزه بهداشت و سلامت جامعه و همچنین دسترسی سریع و آسان جامعه بومی به مراکز درمانی، با همکاری و نیازسنجی فرمانداری شهرستان عسلویه و همراهی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از پروژه مرکز جامع سلامت روستای زبار بهره‌برداری نمود.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)، همزمان با هفته دولت با حضور دکتر متین دیداری مدیرعامل شرکت پتروشیمی زاگرس، دکتر شیخ موسی احمدی نماینده شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار بوشهر، فرماندار عسلویه و جمعی از مدیران، مسئولین و معتمدین محلی شهرستان عسلویه، مرکز جامع سلامت روستای زبار در شهرستان عسلویه افتتاح گردید.
بنا بر این گزارش، این مرکز در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع با زیربنای ساختمانی ۹۷۷ متر مربع با اعتباری بیش از ۸۵ میلیارد ریال توسط شرکت پتروشیمی زاگرس از تاریخ ۱۴/۰۸/۱۳۹۹ آغاز و در روز سه‌شنبه مورخ ۸ شهریورماه ۱۴۰۱ مورد بهره‌برداری کامل قرار گرفت.

افزودنی است کلیه بودجه‌ی ساخت مرکز جامع سلامت روستای زبار توسط شرکت پتروشیمی زاگرس از محل بودجه مسئولیت‌های اجتماعی تأمین گردید.

در پایان مراسم افتتاحیه از سوی مسئولین استان بوشهر با اهداء لوح تقدیر از جناب آقای دکتر متین دیداری مدیرعامل شرکت پتروشیمی زاگرس تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

https://ipna.news/161931کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *