بی تدبیری مدیرعامل شرکت فجر بلای جان کارکنان این شرکت

شرکت فجر از محدود شرکت هایی در منطقه ویژه اقتصادی بندرماهشهر است که زمانبدی حضور کارکنان را ۸ ساعته کرده، این امر باعث اعتراض و خشم کارکنان و بروز حوادثی مخاطره آمیز برای کارکنان شده است.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)، شرکت فجر از محدود شرکت هایی در منطقه ویژه بندرماهشهر است که زمان حضور کارکنانش را به ۸ ساعت تغییر داد و این موضوع باعث اعتراض کارکنان این شرکت شده بود.

با توجه به اینکه اکثر شرکت ها بر زمانبندی ۱۲ ساعته برنامه حضور کارکنانشان را قرارداده اند و در تردد مسیر منطقه ویژه تا منزل، خودروهای بسیاری رفت و آمد می کنند امنیت مناسبی در این مسیر برقرار است.

شرکت فجر با برنامه زمانبندی ۸ ساعته و به دلیل عدم هماهنگی با سایر شرکت ها باعث تردد محدود در جاده های شهری با آگاهی از کمبود امنیت در منطقه باعث ایجاد خطرات گسترده ای برای کارکنان شده است.

شب گذشته بر همین اساس خودروی یکی از کارکنان شرکت فجر که به تنهایی در مسیر شهرک بعثت به منطقه ویژه در حال تردد بود مورد سرقت قرار گرفت و این امر باعث خشم کارکنان این شرکت شد.

یکی از کارکنان در گفتگو با خبرنگار ایپنا اظهار کرد: اعتراض های مکرر ما نسبت به تغییر شیف زمانبندی حضور کارکنان را به مدیرعامل شرکت اعلام کرده ایم و خطراتی از جمله احتمال سرقت با توجه به میزان تردد پایین در جاده ها برای کارکنان شرکت را عنوان کردیم، اما مدیرعامل شرکت هیچگونه توجهی به خواسته ما نکرد.

وی در ادامه بیان داشت: کارکنان شرکت از بی توجهی مدیرعامل نسبت به خواسته های آن ها گلایه داشته و نگران وضعیت همکار خود و احتمال تکرار این حادثه در آینده هستند.

https://ipna.news/159671کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • حامد درود . امیدوارم خواسته به حق کارکنان زحمتکش فجر که از دوستان و همکاران هم دوره بنده هم می‌باشند محقق شود ?
  • مسلم دوسری لطفا از وضعیت نیروهای روزمزد موسوم به 85 روز در پتروشیمی فجر هم گزارشی بنویسید که سالهاست با یک قرارداد غیر قانونی از طرف پیمانکار و کارفرما حقوق آنها پایمال شده
    • ناشناس روزد مزد شما هيچ حقی در فجر ندارین
  • محسن فرتاش جاده های مملکت نا امن هست، تقصیر مدیر عامل شرکت چیه؟
  • علی موحد جاده های مملکت نا امن هست، تقصیر مدیر عامل شرکت چیه؟
  • ناشناس باسلام وتشکر ازشما بعرض میرسانم بی تدبیری وناکارامدی خیلی ازمسئولان پتروشیمی فجرباعث خیلی ازنارضایتیها شد وامیدوارم دولت مردمی باعزل یکسری ازمسئولان بی مسئولیت باعث اصلاح امور گردد
  • کارکنان مظلوم فجر متاسفانه در این مملکت فریادرسی نیست. ما کارکنان دستمون به جایی نمیرسه. تمام مسئولین ماهشهر حق حساب از پتروشیمی فجر میگیرن به همین خاطر اهمیتی به درخواست کارکنان نمیدن. مدیر عامل غلوم علی زالخانی، رییس مجمتمع عبدالله علی پناه، محمد بلادی رییس امور اداری و ضیا جلالی رییس حراست فجر باید اخراج بشن
  • کارکنان مظلوم فجر متاسفانه در این مملکت فریادرسی نیست. ما کارکنان دستمون به جایی نمیرسه. تمام مسئولین ماهشهر اهمیتی به درخواست کارکنان نمیدن. مدیر عامل غلوم علی زالخانی، رییس مجمتمع عبدالله علی پناه، محمد بلادی رییس امور اداری و ضیا جلالی رییس حراست فجر باید اخراج بشن