افزایش ۵۰۰ درصدی سودآوری پتروشیمی تبریز در نیمه نخست۱۴۰۰

شرکت پتروشیمی تبریز با افزایش تولید و صادرات محصولات متنوع، در نیمه نخست امسال نسبت به دوره مشابه پارسال افزایش ۵۰۰ درصدی را ثبت کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛راه‌اندازی بعضی از پروژه‌های توسعه‌ای، تدبیر و راهبرد کارآمد سبب ثبت رکوردی تاریخی در کارنامه پتروشیمی تبریز شده و این شرکت توانسته است قدرتمندتر از گذشته وارد بازار رقابت پلیمری شود.

شرکت پتروشیمی تبریز با افزایش تولید محصولات متنوع و رشد صادرات به رکورد جدیدی در کسب سود دست یافته است، به‌طوری که افزایش ۵۰۰ درصدی سودآوری را در ۶ ماه نخست سال ۱۴۰۰ به نسبت سال گذشته ثبت کرده است.

پتروشیمی تبریز در ادامه مسیر توسعه، احداث واحدهای اتیل‌بنزن و پلی‌استایرن را در دستور کار قرار داده است. به‌دنبال کمبود استایرن و وجود ظرفیت خالی در تولید محصولات پلی‌استایرنیک، توسعه واحدهای موجود اتیل‌بنزن و استایرن منومر با احداث واحدهای نو در این مجتمع دنبال می‌شود.

طرح‌های توسعه‌ای جدید در پتروشیمی تبریز در حالی کلید خورده است که شاهد مراحل تکمیلی اجرای طرح پلی‌پروپیلن با پیشرفت بیش از ۷۰ درصدی و آغاز عملیات ساختمان طرح پلی‌اتیلن سنگین ۳۱۰ هزارتنی در این شرکت هستیم.

https://ipna.news/157917کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ناشناس اگر 5 ملیون درصد هم بشه ولی نیروی انسانی خودشو رو آدم حساب نکنه چه ارزشی داره؟