فراهم شدن فرصت ثبت نام بومیان استان خوزستان برای سه رسته شغلی در آزمون استخدامی پالایش گاز یادآوران خلیج فارس/تمدید ثبت‌نام تا ۲۸ شهریور

مدیریت سرمایه انسانی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با صدور اطلاعیه شماره سه از فراهم شدن فرصت برای ثبت نام متقاضیان بومی استان خوزستان برای سه رسته شغلی که پیش از این صرفا برای متقاضیان بومی شهرستان دشت آزادگان در نظر گرفته شده بود،خبر داد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛ در این اطلاعیه آمده است: بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند به دلیل به حد نصاب نرسیدن متقاضیان دارنده مدرک کاردانی بومی شهرستان دشت آزادگان در رسته‌های شغلی زیر، متقاضیان بومی استان خوزستان نیز می‌توانند در سه رسته شغلی آتش نشان/ آتش نشان راننده، اپراتور پالایشگاه و تکنسین آزمایشگاه ثبت نام کنند.

در این اطلاعیه تصریح شده است که حداقل۵۰٪؜ ظرفیت استخدامی در هر یک از سه رسته شغلی مذکور به متقاضیان بومی منطقه دشت آزادگان، سوسنگرد و هویزه اختصاص می‌یابد و بقیه به دیگر متقاضیان بومی سایر نقاط استان خوزستان تعلق می‌گیرد.

گفتنی است، مهلت ثبت‌نام در آزمون، برای کلیه متقاضیان تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۸ تمدید می‌شود و به هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد.