واکسیناسیون کارکنان صنایع شهرستان های بندرماهشهر و امیدیه باید در اولویت قرار گیرد

مسئول امور صنایع حبیب آقاجری نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی بر سرعت بخشیدن به واکسیناسیون مردم حوزه انتخابیه، بخصوص کارکنان عملیاتی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)، علیرضا احمدی مسئول امور صنایع نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه‌و هندیجان در مجلس در گفتگو با خبرنگار ایپنا گفت: کارکنان صنایع منطقه به دلیل استمرار حضور در محل کار و احتمال بالای ابتلا به ویروس کرونا باید سریع تر واکسینه شوند.

علیرضا احمدی کارکنان صنایع را خط مقدم جنگ اقتصادی در دوران تحریم ها و کرونا عنوان کرد و بیان داشت: صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در اقتصاد کشور اهمیت بالایی دارند و در دوران تحریم با تکیه بر این صنایع و توان داخلی توانستیم توانایی مهندسین کشور را به دنیا ثابت کرده و به خوداتکایی برسیم.

مسئول امور صنایع حبیب آقاجری اظهار کرد: در این صنایع مهمترین رکن نیروی انسانی است، زیرا چرخ صنعت کشور بدون مهندسین و کارکنان نمی چرخد، توجه ویژه به این عزیزان در دوران کرونا می تواند باعث کاهش دغدغه ی آنان شود.

علیرضا احمدی با بیان لزوم انجام سریع واکسیناسیون کارکنان صنایع افزود: در حالی که نیروی انسانی صنایع منطقه در تمام پیک های کرونایی با آگاهی از مسئولیت سنگین محوله بر دوش خود باعث پیشرفت و رکوردشکنی های افتخار آفرین در دوران اوج شیوع ویروس کرونا در سال گذشته و امسال شدند لازم است توجه ویژه ای به این زحمتکشان و سرعت بخشیدن به واکسیناسیون آن ها شود.

مسئول حوزه صنعت تاکید کرد: تعطیلی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی امکان پذیر نخواهد بود، اما برای رفع مشکل این عزیزان که نه تعطیلی و نه حضور طبق شیوه نامه های بهداشتی برای آن ها معنایی ندارد، انجام واکسیناسیون و ایجاد ایمنی در مقابل ویروس کرونا یک امر ضروری است.

احمدی در پایان بیان داشت: با توجه به جمعیت بالای حوزه انتخابیه و تردد زیاد به منطقه لازم است به واکسینه شدن مردم و بخصوص کارکنان صنایع توجه ویژه و سهم واکسن منطقه افزایش یابد.

https://ipna.news/157512کپی شد!