عملکرد خیره‌کننده پتروشیمی شیراز در ۳ ماه نخست ۱۴۰۰

پتروشیمی شیراز در ٣ ماه نخست امسال توانست با فروش ۱۷.۰۶۰ میلیارد ریالی رکوردی تازه را ثبت کند.

 

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛ این شرکت در سه ماه نخست امسال برای هر سهم ١٢٧۵ ریال سود محقق کرد که نسبت به مدت مشابه پارسال رشد ۵١ درصدی داشته است، این مجموعه در عین حال موفق شد در سه ماه امسال با فروش ۱۷.۰۶۰ میلیارد ریال رکوردی تازه را در تاریخ این ثبت کندد، این در حالی است که این رقم در مدت مشابه پارسال ۱۲.۹۵۲ میلیارد ریال بوده است.

پتروشیمی شیراز به تفکیک در فروردین ۴۹۰۴ میلیارد ریال و با رشدی مطلوب در اردیبهشت‌ماه به عدد ۶۳۷۹ میلیارد ریال در فروش رسید، در خردادماه هم ۵۷۷۶ میلیارد ریال فروش داشته که در مجموع سه ماه امسال نشان‌دهنده عملکرد عالی این شرکت در فروش است.

پتروشیمی شیراز به عنوان قدیمی‌ترین پتروشیمی کشور از سال ١٣٣٨ تأسیس و هم‌اکنون با بیش از ۶۰ سال تجربه در تولید محصولات پتروشیمیایی و درک نیازهای آینده مشتریان ضمن تأکید بر توسعه و کیفیت محصولات نسبت به تأمین محصول و برآورده کردن انتظارها و نیاز ذینفعان به‌ویژه مشتریان اقدام کرده است.

جلوگیری از خام‌فروشی، افزایش سهم صادرات غیرنفتی و درآمد ارزی کشور، تکمیل زنجیره ارزش در صنایع پایین‌دست و ایجاد ارزش افزوده و اشتغال بیشتر، توسعه اقتصاد کشور و بهبود معیشت مردم بارها و بارها به‌عنوان نقش‌های اثرگذار صنعت پتروشیمی تکرار شده‌اند و بر کسی پوشیده نیست بنابراین توسعه این صنعت، همسو با اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی، ضرورتی انکارناپذیر است.

https://ipna.news/157409کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • علیرضا جمشیدی سلام این پیسرفت حاصل تلاش جوان کارامد اقای دکتر امرائی میباشد مدیریت صنعت باید به جوانان پاک وبا صداقت سپرده شود تا حاصل شکوفایی در امر تولید باشیم