رئیس جدید هیئت مدیره پتروشیمی امیرکبیر منصوب شد

آیین تکریم و معارفه عضو جدید و رئیس هیات مدیره شرکت پتروشیمی امیرکبیر با حضور نمایندگان صاحبان سهام و اعضای هیأت مدیره برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)، بر این اساس علی حیاتی، به عنوان عضو و رییس جدید هیات مدیره معرفی شد و از زحمات شهاب الدین عزیزی خادم رییس سابق هیات مدیره قدردانی بعمل آمد.

علی حیاتی از نیروهای جوان و با سابقه بومی در صنعت پتروشیمی است که پیشتر با حکم دکتر پهلوانی مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر، به سمت مدیریت بازرگانی این پتروشیمی منصوب شده و هم اکنون با حفظ سمت به عنوان عضو و رییس هیات مدیره انتخاب شده است.

از جمله سوابق علی حیاتی می توان به مدیر بازاریابی و فروش شرکت پتروشیمی لاله، مدیر تدارکات کالا شرکت پتروشیمی مارون، مدیر بازاریابی و فروش شرکت پتروشیمی مارون، کارشناس ارشد طرح ها شرکت پتروشیمی مارون و سرپرست خطوط و خوراک و محصول شرکت پتروشیمی مارون اشاره کرد.

این جوان بومی بندرماهشهر با پیمودن مسیرهای کاری از پایین ترین سطوح در بهره برداری و طی تجربه ۱۷ ساله در صنعت پتروشیمی در منصب جدید به شایستگی انتخاب شد.

۵۲ درصد سهام شرکت پتروشیمی امیرکبیر متعلق به هلدینگ توسعه سرمایه رفاه زیر مجموعه بانک رفاه کارگران و وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است. این شرکت در سال ۹۹ رشد ۱۰۴۵ درصدی سود خالص را تجربه کرد.

https://ipna.news/157105کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *