توضیحات شرکت پتروشیمی پتروناد آسیا پیرامون آزمون استخدامی

شرکت پتروشیمی پتروناد آسیا در متنی که برای این خبرگزاری ارسال کرد، توضیحاتی پیرامون آزمون استخدامی این شرکت ارائه داد. متن مذکور عینا در زیر آمده است.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)، به نقل از شرکت پتروشیمی پتروناد آسیا به استحضار میرساند شرکت پتروشیمی پتروناد آسیا با سرمایه کاملاً خصوصی و شخصی در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر اقدام به ایجاد طرحهای تولیدی در زمینه پایین دست پتروشیمی با سرمایه گذاری بالغ بر ده هزار میلیارد ریال  و بدون استفاده از تسهیلات بانکی نموده است.

 مطابق برنامه زمانبندی، طرح هم اکنون در مرز سی درصد پیشرفت فیزیکی است و به حول و قوه الهی بنا است تا پایان سال جاری مستحدثات و ابنیه و ماشین آلات فاز اول پروژه نصب و با استعانت از خداوند و نیز کمک گرفتن از فرمایش امسال مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها  که بحق شعاری مبتنی بر نیاز ضروری امروز جامعه صنعتی کشور است و همچنین کمک گرفتن از دولت جدید و مردمی و استعانت از توانمندی ها و حمایت های مجلس انقلابی و بکارگیری نیروهای توانمند ومتخصص و با تجربه فاز اول پروژه در نیمه اول سال ۱۴۰۱ به بهره برداری برسد.

لذا برای نائل آمدن به این مهم و بر اساس دیدگاه سرمایه گذاران و مدیران با تجربه این شرکت، مقرر است بخش اول نیروی انسانی مورد نیاز این شرکت چندین ماه زودتر از زمان بهره برداری پروژه بمنظور آشنایی با مراحل ساخت و نصب ماشین آلات، علیرغم تحمیل هزینه های سنگین مالی جذب و پس از آموزش، بکار گیری شوند.

با عنایت به قوانین و مقررات حاکم برنحوه جذب نیرو در این شرکت و منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر و عرف حاکم بر آن و نیز استفاده حداکثری از تجربیات گذشته، طی سلسه جلساتی با مقامات منطقه ویژه و دانشگاه صنعتی امیرکبیر توافقات لازم برای جذب نیروهای مورد نیاز این شرکت مطابق یک روند کاملا علمی و از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه انجام پذیرفت.

در آزمون فوق الذکر امتیاز ویژه ای جهت متقاضیان بومی شهرستان بندر ماهشهر، بندر امام خمینی (سربندر) و چمران در نظر گرفته شده است و به طور خاص برای ایشان ضریب امتیاز ویژه ۱/۱۵ لحاظ شده است و سایر شرکت کنندگان در استان خوزستان مشمول ضریب ۱ میشوند. مطابق توافق با دانشگاه امیرکبیر، زمان مناسب برگزاری آزمون پس از انتخابات ریاست جمهوری تنظیم و مطابق برنامه زمانبندی و دفترچه  آزمون، برآورد  میگردد   این نیروها پس از انجام مراحل آزمون گزینش و مصاحبه در آذر ماه سال جاری بتدریج جذب و بکارگیری شوند و انشاالله با اتکال به خداوند منان و کمک مقامات منطقه، مطابق برنامه و بدون تاخیر پیش خواهد رفت.

 لازم به یاد آوری و تاکید است یکی از پایه های اساسی که در این شرکت توسط سرمایه گزاران و مدیران نهاده شده است برقراری تعاملات و جلب همکاری مقامات محترم استان بویژه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و در این راستا درصدد هستیم با استاندار محترم، نمایندگان معزز مجلس و مدیران استان و شهرستان ماهشهر طی نشست ها و جلسات بتوانیم از ظرفیت ها و کمک های ایشان برای تحقق برنامه های راه اندازی این بنگاه بزرگ تولیدی و خدمت به مردم کشور و به خصوص منطقه که بس کاری مقدس و نیکو است بهره ببریم.

ضمناً این شرکت رجاء واثق دارد نمایندگان محترم مجلس تمام هدف و تلاششان در جهت کمک به مردم حوزه انتخابیه و استان می باشد و تحقق این امر مقدس و مهم در سایه تعاملات فیمابین میسر و ممکن خواهد و لذا در این زمینه با عنایت به نقطه نظرات برادر ارجمند جناب سردار آقاجری نماینده محترم بندر ماهشهر، امیدیه ، هندیجان، بندرامام خمینی و بخش جولکی که در مصاحبات اخیر اشاراتی در مورد جذب نیروی شرکت پتروشیمی پتروناد آسیا فرموده اند نیز مورد تاکید موکد این شرکت بوده و به همین دلیل با تاکید مدیرعامل محترم این شرکت، آزمون بصورت کشوری برگزار نمیشود و تنها در سطح استان خوزستان برگزار میشود، همچنین ضریب ویژه برای شهرستان ماهشهر و سربندر در آزمون پیش بینی شده است بطوریکه اولویت با شهرستان ماهشهر سپس باقی شهرستانهای استان است.
به امید ایجاد روحیه کار و تلاش و کوشش در کشور در سایه توجهات خداوند منان و منویات مقام معظم رهبری و نیز مجلس انقلابی و تشکیل دولت جدید کار و کرامت برای احیاء ایران قوی و سربلند در منطقه و جهان، ان شاءالله تعالی.

https://ipna.news/157086کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • رضا حرمانی با سلام خدمت شما
  • سارا با همه این صحبت ها هیچ دلیلی وجود نداره که خانما از رقابت با مردا حذف بشن و نتونن برای بدست آوردن جایگاه شغلی رقابت سالمی داشته باشن.
  • زینب سلام چرا شرایط سنی رو اینجور گذاشتین چه دلیلی داره ؟ اونی که تو چند سال اخیر آزمون استخدامی نتونسته شرکت کنه گناهش چیه که سنش نمیخوره و بیکاره؟ لطفا شرایط سنی لیسانسو حداقل 32 بگذارید.