مخالفت جدی نماینده مجلس با آزمون استخدامی شرکت پتروناد

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام‌خمینی(ره) و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی گفت: آزمون استخدامی شرکت پتروناد باید لغو شده و نیروهای مورد نیاز این پتروشیمی باید از نفرات بومی استخدام شوند و ما محکم پای این موضوع ایستاده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام‌خمینی(ره) و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی، حبیب آقاجری روز شنبه در خصوص آزمون استخدامی شرکت پتروناد بیان داشت: ظرفیت نیروی کار در بندر ماهشهر بسیار بالاست و در شهرستان به اندازه‌ی لازم نیروی متخصص و کارآزموده وجود دارد که متاسفانه برخی از شرکت‌ها از این ظرفیت به خوبی استفاده نمی‌کنند.

وی ادامه داد: شرکت پتروناد قصد استخدام ۵۴ نیرو در این پتروشیمی را دارد و می‌خواهد این تعداد نیرو را با آزمون در سطح استان جذب کند و درصد کمی را به جوانان بندر ماهشهر اختصاص دهد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با انتقاد نسبت به عملکرد مدیران این شرکت تاکید کرد: آزمون استخدامی شرکت پتروناد باید کاملا بومی برگزار شده و شرکت مزبور نیروهای مورد نیاز را از سطح شهرستان بندر ماهشهر جذب کند؛ در غیر اینصورت مانع برگزاری این آزمون خواهیم شد و محکم پای این موضوع خواهیم ایستاد.

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام‌خمینی(ره) و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: در تماس تلفنی که با مدیرعامل شرکت پتروناد داشتیم، ایشان بر روی استخدام نیروی غیربومی تاکید دارند که ما به ایشان نیز اعلام کرده‌ایم که مخالفت جدی با هرگونه جذب نیروی غیربومی در شرکت پتروناد خواهیم داشت و بنده، مسوولین و مردم بندر ماهشهر این موضوع را به هیچ‌ وجه نخواهند پذیرفت.

https://ipna.news/157064کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • مهندس،بیکار شما اگه عرضه داشتید،امتحان هلدینگ خلیج فارس و کاملا بومی میکردید،نه ی پتروشیمی کوچیک روو
  • فضول یاب به شما چه ربطی داره فکو فامیل تو ماهشهر زیاد داره این آقا میخواد جا کنه