لایروبی خور جعفری بندرماهشهر به صورت مکانیزه توسط پتروشیمی اروند انجام خواهد شد

مدیرکل دفتر بررسی و مقابله با آلودگی‌های دریایی سازمان حفاظت محیط زیست کشور از اقدامات زیست محیطی پتروشیمی اروند اعلام رضایت کرد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛محمود رضایی به همراه رئیس اداره محیط زیست شهرستان ماهشهر و هیات همراه از بخش‌های مختلف مجتمع پتروشیمی اروند از جمله واحد فیلتر پرس، پایش آنلاین و همچنین وضعیت‌های پساب‌های خروجی از این پتروشیمی بازدید کرد و عملکرد زیست محیطی این مجتمع را بررسی کردند.

در ابتدای این جلسه، افشین کیانی رئیس مجتمع شرکت پتروشیمی اروند ضمن عرض خوشامدگویی به مهمانان و حاضرین در جلسه بر لزوم تداوم این بازدید‌ها و نشست‌ها تاکیدکرد.

سپس  داوود چهرازی رئیس HSE و مهدی روغنی رئیس محیط زیست پتروشیمی اروند گزارش جامعی از پیشرفت فعالیت‌های صورت گرفته در زمینه محیط زیست و خروج مجتمع از صنایع آلاینده ارائه دادند.

در این جلسه به یکی از مباحث مهمی که پرداخته شد، لایروبی خور جعفری بود که با رضایت‌مندی مسئولان سازمان حفاظت از محیط‌ زیست همراه بود و مقرر شد که ادامه لایروبی بصورت مکانیزه انجام شود.

مدیرکل دفتر بررسی و مقابله با آلودگی‌های دریایی سازمان حفاظت محیط زیست کشور ضمن قدردانی از تلاش‌های زیست محیطی شرکت پتروشیمی اروند، تاکید کرد که جلسات ماهیانه با حضور نمایندگان پتروشیمی برگزار شود و نتایج جلسات بصورت مکتوب برای اداره کل ارسال شود.

https://ipna.news/156882کپی شد!