تکذیب گمانه‌زنی ها در خصوص مدیرعاملی پتروشیمی غدیر

  روابط عمومی تاپیکو در بیانیه ای، گمانه‌زنی های منتشر شده در برخی کانالهای خبری در خصوص انتصاب قریب‌الوقوع مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر از شرکتهای تابعه این هلدینگ را تکذیب کرد.

  به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)، به نقل از روابط عمومی تایپکو، پیرو درج خبرهایی در برخی رسانه‌های محلی در بندرماهشهر در انتصاب قریب الوقوع مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر، روابط عمومی هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی شستا (تاپیکو) در بیانیه‌ای هرگونه انتصاب انجام شده در این شرکت پتروشیمی را تکذیب کرد.

  در بیانیه منتشر شده از سوی روابط عمومی تاپیکو آمده است: انجام هرگونه انتصاب اعم از مدیران عامل یا سایر رده‌های مدیریتی در شرکتهای تابعه دارای فرایندی چندوجهی و چند مرحله‌ای است و تنها پس از اخذ استعلامات مختلف از نهادهای ذیربط و بررسی و تایید نهایی در شورای انتصابات شستا قابلیت اجرا خواهد داشت.

  در خصوص اخبار منتشر شده در برخی کانالهای خبری محلی، به آگاهی کلیه مخاطبان میرساند که فرایند انتخاب مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر هم اکنون در حال طی این فرایند بوده و هنوز تصمیمی در این زمینه اتخاذ نشده است. ضمن اینکه در خصوص اسامی ذکر شده در این اخبار، اساساً هیچ بحثی در هیچ یک از مسیرهای فرایندی نشده و این افراد اصلاً جزو گزینه‌های پیشنهادی نیز نمی باشند.

  در انتهای این بیانیه تاکید شده است:
  بدیهی است چنانچه هر تصمیمی در خصوص انتصاب مدیرعامل این شرکت یا سایر شرکتهای تابعه این هلدینگ اتخاذ شود، تنها مرجع رسمی انتشار این خبر وبسایت رسمی تاپیکو خواهد بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.