اعتراض ائمه جمعه شهرستان بندرماهشهر نسبت به استخدام پتروشیمی بندرامام

ائمه جمعه شهرهای شهرستان بندرماهشهر نسبت به استخدام غیربومی های منطقه به مسئولین امر تذکر جدی دادند.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)، ائمه جمعه شهرستان بندرماهشهر گلایه های زیادی به مسئولین امر در خصوص استخدام های غیر بومی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی داشتند، روز گذشته یکصدا این اعتراض شدیدالحن را به گوش مدیران تصمیم گیرنده رساندند.

این اعتراض ها در خصوص صحبت های جعفر ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس در مورد برگزاری آزمون پتروشیمی بندرامام بصورت استانی و کشوری بوده است.

برگزاری آزمون بدون در نظر گرفتن بیش از ۲۳ هزار جوان بیکار که عمدتا تحصیلکره نیز هستند و شرایط خاص منطقه اعتراض ها را بیش از پیش عیان کرده است.

جعفر ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس تا کنون واکنشی به اعتراض مسئولین شهرستان بندرماهشهر نسبت به آزمون پتروشیمی بندرامام نداشته است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • باز هم میخوان بومی بگیرن. بابا ای ایهاالناس ما هم ایرانی هستیم و منطقمون کار نداره. باید به اسرائیل و آمریکا پناهنده بشیم از دست مسئولین. نمیگیم بومیها سهمیه نداشته باشند داشته باشن ولی نه صددرصد. ما هم توی همین آب و خاک بزرگ شدیم و درس خوندیم چرا کاری میکنید از ایرانی بودم خودمون پشیمون بشیم. الان دو ساله منتظر استخدامی شرکت کنم هستم ولی اونهایی که در استان خودم است به رشته ام نمیخوره اونهایی هم که میخوره در سایر استانها است که اکثر بومی میخوان.

 • آقای امام جمعه با کمال احترام
  یک سوال داشتم
  آیا در سال۵۹ ،موقعی که به خوزستان ایران حمله شد,شهیدامون جانبازامون ،سربازامون تماما از خوزستان بودند یا از تمام ایران بودند؟
  چرا اون موقع خوزستان مال ایران بود الان فقط مال…
  شایسته سالاری کجا رفته
  حرف حق و عدالت کجا رفته
  چی بگیم اینم وضعیت ما…
  پ.ن:دراین بحثی نیست که از افراد بومی استان باید درصدی باشه اما صد درصد ظلمه
  (البته اگه پ ا ر ت ی …)