بازدید مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خوزستان از مجتمع پتروشیمی بندرامام

مدیرعامل پتروشیمی بندر امام با اشاره به اجرای پروژه‌های بزرگ زیست محیطی در این مجمتع گفت: حفاظت و صیانت از محیط زیست همواره در دستور کار پتروشیمی بندر امام است.
به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛ محمد جواد اشرفی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خوزستان به همراه هیاتی با حضور در مجتمع پتروشیمی بندرامام،از پروژه تصفیه خانه مرکزی و دیگر پروژه‌های زیست محیطی این شرکت بازدید کردند.
طی این بازدید، حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام از پروژه‌ها و اقدامات شرکت در حوزه محیط زیست همچون مرکز دفن بهداشتی (لندفیل) که بزرگترین مرکز دفن بهداشتی کشور است، گزارش کاملی ارائه کرد.
حمیدرضا رستمی در ادامه اظهار داشت: پتروشیمی بندرامام از بزرگ ترین تولید کنندههای محصولات پتروشیمیایی کشور محسوب می‌شود اما در کنار تولید محصولات مختلف، حفاظت و صیانت از محیط زیست را همواره در دستور کار خود دارد.
در پایان این بازدید مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خوزستان از اقدامات پتروشیمی بندرامام در حوزه محیط زیست چه در منطقه و چه در سطح ملی تقدیر و‌ تشکر کرد.
شایان ذکر است پروژه تصفیه خانه مرکزی پتروشیمی بندرامام یکی از بزرگ‌ترین پروژه های زیست محیطی وزارت نفت و کشور به شمار می‌رود.