امروز سهامداران چه شرکت هایی بیشترین سود را کسب کردند؟

امروز سهامداران شرکت های کاشی و سرامیک حافظ، آهنگری تراگتورسازی ایران و رینگ سازی مشهد در بورس و معامله گران شرکت های پتروشیمی ارومیه، شهرسازی و خانه سازی باغمیشه و بیمه نوین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛ شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت ۳۸هزار و ۳۰۵واحدی، در ارتفاع یک میلیون و ۳۷۴هزار و ۴۸واحد به کار خود پایان داد و ۳میلیارد و ۲۲۸میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر ۳هزار و ۴۹۰میلیارد تومان در ۳۵۹هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
بر این اساس سهامداران شرکت های کاشی و سرامیک حافظ، آهنگری تراکتورسازی ایران و رینگ سازی مشهد بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت های کالسیمین، پتروشیمی شیراز و ایران تایر بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.
این گزارش می افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۱۹۳۴میلیون ورقه به ارزش ۴هزار و ۱۳میلیارد تومان در ۵۸۲هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۳۸واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۶هزار و ۹۷۰واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شرکت های پتروشیمی ارومیه، شهرسازی و خانه سازی باغمیشه و بیمه نوین بیشترین رشد را داشتند و شرکت های پتروشیمی تندگویان، صنایع ماشین های اداری ایران و گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

https://ipna.news/153392کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.