تعمیرات اساسی تجهیزات پتروشیمی ایلام توسط متخصصان پتروشیمی بندرامام

تعمیرات اساسی تجهیزات پتروشیمی ایلام توسط متخصصان پتروشیمی بندرامام صورت گرفت.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛ در سال جاری دستگاه روتور سانتریفیوژ واحد پلی اتیلن سنگین (HD) پتروشیمی ایلام که وظیفه جداسازی پودر از ماده هگزان را دارد و در فرآیند تولید واحد بسیار تاثیرگذار است، طی عملیات های تولیدی دچار نقص فنی شد و به منظور انجام تعمیرات اساسی وارد مجتمع پتروشیمی بندرامام شد.

این دستگاه پس از نقص فنی وارد کارگاه تعمیرات مکانیک واحد پلی اتیلن سنگین (HD) شرکت پتروشیمی بندرامام شد و متخصصان این شرکت با انجام ۵۰۰ نفرساعت کار ، تعمیرات اساسی این دستگاه را به پایان رساندند و در شهریورماه دستگاه را به پتروشیمی ایلام تحویل دادند.

در این تعمیرات اساسی بخش عمده ای از قطعات این دستگاه توسط پتروشیمی بندرامام تعمیر و بخش دیگر قطعات هم در کارگاه این شرکت ساخته و بر روی دستگاه نصب شد.

گفتنی است شرکت پتروشیمی بندرامام و پتروشیمی ایلام دارای واحد پلی اتیلن سنگین(HD) هستند که کاربرد اصلی محصول این واحدها در مواد اولیه صنعت پلاستیک کشور است.

شایان ذکر است مدیریت و کارشناسان پتروشیمی بندرامام همواره به منظور رفع موانع واحدهای تولیدی پتروشیمیایی کشور ،  مشارکت حداکثری با مجتمع های تولیدی داشته و این مشارکت در سالی که از سوی مقام معظم رهبری “جهش تولید”  نامگذاری شده ، ادامه خواهد داشت.

https://ipna.news/152933کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.