اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۷/۰۵

امروز سهامداران شرکت‌های معادن منگنز ایران، سرمایه‌گذاری پارس توشه و کاشی و سرامیک حافظ در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بانک دی، پتروشیمی مارون و تولیدات پتروشیمی قائد بصیر بیشترین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۴هزار و ۷۵واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۶۱۵هزار و ۶۵۸واحدی به کار خود پایان داد و بیش از ۷میلیارد و ۲۰۶میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۸هزار و ۱۲۷میلیارد تومان در بیش از یک‌میلیون و ۱۲۹هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
بر این اساس سهامداران شرکت‌های معادن منگنز ایران، سرمایه‌گذاری پارس توشه و کاشی و سرامیک حافظ بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های گروه صنعتی ملی، پارس مینو و سیمان مازندران بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.
این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۴۷۲میلیون ورقه به‌ارزش ۳هزار و ۱۵۰میلیارد تومان در ۳۷۵هزار و ۸۲۹نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۶۶واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۸هزار و ۲۰۲واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بانک دی، پتروشیمی مارون و تولیدات پتروشیمی قائد بصیر بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های صنعتی بهپاک، صنایع ماشین‌های اداری ایران و ریل پردازسیر بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

https://ipna.news/152931کپی شد!
منبع

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.