هفتاد و هفتمین جلسه شورای راهبردی شرکتهای پتروشیمی

خرید دو هزار تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان بازمانده از تحصیل و تصویب تقویم فرهنگی منطقه، از مهمترین مصوبات جلسه امروز شورای راهبردی پتروشیمی‌ها بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی، صبح امروز (دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹)، هفتاد و هفتمین جلسه شورای راهبردی شرکتهای منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به میزبانی پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد.‌
براساس این گزارش، مدیران عامل عضو شورای راهبردی شرکتهای پتروشیمی منطقه ماهشهر امروز در هفتادوهفتمین جلسه این شورا که به ریاست شهیدی نیا، رییس شورای راهبردی برگزار شد، اختصاص سی میلیارد ریال برای خرید دو هزار تبلت و گوشی هوشمند را برای دانش آموزان نیازمند تصویب کردند.

پویش هر تبلت یک مدرسه، برنامه ای است جهت کمک به دانش آموزان بازمانده از تحصیل که با محوریت شرکت ملی صنایع پتروشیمی با همکاری آموزش و پرورش، اجرا می شود.

همچنین، با هدف ترویج و توسعه امور فرهنگی برای کارکنان شرکتهای منطقه و جامعه ی پیرامونی، تقویم سالانه ی فرهنگی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با بودجه ای حدود ۱۵۰ میلیارد ریال تصویب و به تایید شورا رسید.

علاوه بر این دو موضوع، مسایل کلان و هماهنگی های بین بخشی شرکت های مستقر در منطقه، بررسی مکاتبات ارجاعی به شورای راهبردی و توانمندسازی در شرایط اضطراری، از دیگر موضوعاتی بودند که در این رابطه در خصوص آنها تصمیم گیری شد.

https://ipna.news/152735کپی شد!