اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۶/۲۴

امروز سهامداران شرکت‌های پتروشیمی فناوران، صنایع پتروشیمی کرمانشاه و بهساز کاشانه تهران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های پالایش نفت شیراز، پلیمر آریا ساسول و فرابورس ایران در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)،شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۲۹هزار و ۲۹۹واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۶۰۷هزار و ۴۸۹واحدی به کار خود پایان داد و بیش از ۷میلیارد و ۸۱۵میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۹هزار و ۷۴۶میلیارد تومان در بیش از یک‌میلیون و ۳۳۴هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های پتروشیمی فناوران، صنایع پتروشیمی کرمانشاه و بهساز کاشانه تهران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های بانک پارسیان، پارس خودرو و گلوکوزان بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.
این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۷۲۲میلیون ورقه به‌ارزش ۳هزار و ۸۵۰میلیارد تومان در ۵۱۶هزار و ۴۷۱نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۳۰واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۱۳واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پالایش نفت شیراز، پلیمر آریا ساسول و فرابورس ایران بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های کشاورزی و دامپروری بینالود، تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا و کشت و دام قیام اصفهان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

https://ipna.news/152731کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *