اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۶/۱۹

امروز سهامداران شرکت‌های گروه صنعتی پاکشو، پتروشیمی پارس و پلی پروپیلن جم در بورس و معامله‌گران شرکت‌های پتروشیمی زاگرس، پلیمر آریا ساسول و کشاورزی و دامپروری ملارد در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

 

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)،شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۱۳هزار و ۶۸۴واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۵۶هزار و ۳۲۵واحدی به کار خود پایان داد و ۸‌میلیارد و ۲۵۰میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۰‌هزار و ۶۴۹میلیارد تومان در یک میلیون و ۷۸۶ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
بر این اساس سهامداران شرکت‌های گروه صنعتی پاکشو، پتروشیمی پارس و پلی پروپیلن جم بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های بین‌المللی توسعه ساختمان، قطعات اتومبیل ایران و سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.
این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۶۸۱ میلیون ورقه به‌ارزش ۳هزار و ۸۱میلیارد تومان در ۷۳۹هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۷۷واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۶هزار و ۴۸۹واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پتروشیمی زاگرس، پلیمر آریا ساسول و کشاورزی و دامپروری ملارد بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان، بانک دی و ویتانا بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

https://ipna.news/152645کپی شد!