اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۴/۲۹

امروز سهامداران شرکت‌های گروه پتروشیمی سرمایه‌گذار ایرانیان، گروه صنعتی ملی و شیشه همدان در بورس و معامله‌گران شرکت‌های ویتانا، اعتباری ملل و نفت پاسارگاد در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۵۵هزار و ۷۷۶واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۸۶۴هزار و ۹۴۹واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۳میلیارد و ۵۶۵میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۲۱هزار و ۷۶۸میلیارد تومان در بیش از ۲ میلیون و ۷۹هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های گروه پتروشیمی سرمایه‌گذار ایرانیان، گروه صنعتی ملی و شیشه همدان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های فیبر ایران، کلی سرب و روی ایران و کشاورزی و دامپروری مگسال بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم معامله ۳میلیارد و ۵۰۲میلیون ورقه به‌ارزش ۷هزار و ۷۸۰میلیارد تومان در ۹۴۴هزار و ۳۷نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۶۴۶واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۹هزار و ۳۲۲واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های ویتانا، اعتباری ملل و نفت پاسارگاد بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان، مبین وان کیش و دامداری تلیسه نمونه بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

https://ipna.news/151582کپی شد!