تامین اعتبار خرید دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان حاجیه نرگس معرفی بندرماهشهر توسط سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

خرید دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان حاجیه نرگس معرفی بندرماهشهر توسط سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تامین اعتبار شد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛ محمد شنبدی مدیر شبکه بهداشت و درمان از تامین اعتبار خرید یک دستگاه اکسیژن ساز ۵۷۰ لیتری توسط منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی جهت بیمارستان حاجیه نرگس معرفی خبر داد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرماهشهر با قدردانی از این اقدام ارزشمند گفت : دستگاه اکسیژن ساز به ارزش ریالی بالغ بر ۲۳ میلیارد ریال توسط منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی جهت بیمارستان حاجیه نرگس معرفی تامین اعتبار خواهد شد.

شنبدی افزود : شورای راهبردی شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در همراهی با جامعه پیرامونی در این موقعیت حساس مقابله با اپیدمی ویروس کرونا و با هدف ارتقاء سطح توانمندی مراکز درمانی منطقه و در راستای اجرای مصوبات ستاد قرارگاه مقابله با کرونا شهرستان بندرماهشهر ، نسبت به تأمین اقلام مورد نیاز اقدام کرده است.

وی بیان داشت : از ابتدای انتشار ویروس کرونا بسیاری از بیمارانی که در بیمارستان بستری می شدند دچار مشکلات تنفسی بودند و این امر نیاز بیمارستان به اکسیژن را مضاعف کرد . در همین راستا منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بار دیگر با عمل به مسئولیت اجتماعی و به دستور مدیر عامل محترم منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با واریز مبلغ ۲۳ میلیارد ریال به حساب دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز جهت خریداری این دستگاه اکسیژن ساز در اسرع وقت ، نیاز بیمارستان معرفی مرتفع خواهد شد.

https://ipna.news/151506کپی شد!