اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۴/۲۱

سهامداران شرکت‌های لیزینگ رایان سایپا، صنایع شیمیایی سینا و گروه صنعتی بوتان در بورس و معامله‌گران شرکت‌های شرکت‌‌های پتروشیمی مارون، سنگ آهن گهر زمین و کشت و صنعت دشت خرمدره هم در فرابورس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛ شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۱۲هزار و ۳۴۷واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۷۴۱هزار و ۲۹۶واحدی به کار خود پایان داد و تعداد ۹میلیارد و ۵۱۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۱۶هزار و یک میلیارد تومان در یک میلیون و ۶۶۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های لیزینگ رایان سایپا، صنایع شیمیایی سینا و گروه صنعتی بوتان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های داروسازی فارابی، کارخانجات تولید شیشه رازی و قند اصفهان نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۳میلیارد و ۴۳۳میلیون ورقه به‌ارزش ۶هزار و ۹۲۳میلیارد تومان در ۷۶۲هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۷واحد  رشد کرد و در ارتفاع ۱۸هزار و ۱۶۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پتروشیمی مارون، سنگ آهن گهر زمین و کشت و صنعت دشت خرمدره افزایش قیمت را داشتند و در مقابل انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌‌های پخش البرز، دامداری تلیسه نمونه و صنایع غذایی مینو شرق هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.

https://ipna.news/151411کپی شد!
منبع