برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی برای ۵۰۰ نفر از کارکنان سازمان منطقه ویژه پارس

سرپرست اداره آموزش و توانمند سازی نیروی انسانی سازمان منطقه ویژه پارس از برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی برای ۵۰۰ نفر از کارکنان این سازمان از ابتدای بهار امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایپنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس، سید مهدی موسوی زاده با بیان این خبر افزود، با توجه به شیوع بیماری کرونا شیوه برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه کارکنان این سازمان به بستر فضای مجازی منتقل شد و در این بین دوره آموزش مهارت های هفت گانه به صورت مجازی برای ۵۱۰ کاربر ثبت نام شده برگزار گردید که طی فرایندی به ۳ گروه آموزش مجازی تقسیم شدند و با در اختیار قرار دادن روزانه ۱۲  فایل  آموزشی، میزان مهارت آنان در ICDL مورد سنجش قرار گرفت.
سرپرست اداره آموزش و توانمند سازی نیروی انسانی سازمان منطقه ویژه پارس افزود، در ۳ ماهه اول سال جاری ۱۳ دوره آموزشی بر اساس تقویم دوره‌های مجازی در سیستم آموزشی ایده قرار گرفت و با تعریف و تولید محتوای آموزشی مورد نیاز این دوره‌ها، برگزار شد.
وی در پایان افزود، دوره‌های جدید آموزشی بر اساس تفاهم‌نامه همکاری با اداره کل فنی‌حرفه‌ای استان بوشهر و بر اساس استاندارد ایزو ۱۰۰۱۵ ویرایش ۲۰۱۹ از جمله برنامه‌های این مجموعه در برگزاری دوره‌های غیر حضوری بوده است

https://ipna.news/151399کپی شد!