کارکنان پتروشیمی رازی در اعتراض به رفتار مدیران و مشکلات ساعات کاری، دست به اعتراض زدند

اعتصاب غذای نیروهای بهره برداری به دلیل اعتراض در خصوص تغییر شیفت کاری با تهدید مدیرکارخانه پاسخ داده شد.

پس از تهدید اسماعیل بردیده مدیرکارخانه پتروشیمی رازی به اخراج و عدم پاسخگویی به اعتراض کارکنان واحد بهره برداری، نیروهای این واحد به نشانه اعتراض نسبت به رفتار این مدیر، دست به اعتصاب غذا زدند.

طبق اخبار موثق رسیده به خبرگزاری ایپنا، تهدید به اخراج که مستندا در فضای مجازی انجام شده، نگرانی و فشار بر کارکنان را چندبرابر کرده و حال آنان بر رسیدن به حق خود مصرانه پافشاری می کنند.

یکی از کارکنان این پتروشیمی که نمیخواست نامش فاش شود، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری ایپنا بیان کرد: توهین و تهدید، همیشه از سوی مسئولین در پاسخ به هر گونه اعتراض انجام می شود. نیروهایی که به دنبال بیان حق می باشند با تهدید به اخراج روبرو می شوند.
اعتصاب کنونی به دلیل همین تهدیدهای مستقیم و علنی صورت گرفته است.

تغییر شیفت کاری از ۱۲ به ۸ ساعت باعث افزایش حضور کارکنان در پتروشیمی در شرایط کرونا می شود، کارکنان برای حفظ سلامت خود و خانواده هایشان نسبت به این تغییر اعتراض نموده اند.

عدم تحقق وعده مسئولین نسبت به پاداش نوبت کارها به دلیل حضور بی وقفه در شرایط بیماری کرونا، دیگر ناراحتی کارکنان از مسئولین این پتروشیمی بوده است.

بیان اعتراض، التهاب اعتصاب و تهدید با استناد در فضای مجازی، چالشی جدی پیش روی مسئولین ارشد این پتروشیمی قرار داده است.

https://ipna.news/150791کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • محرری متاسفانه مدیریت این شرکت و بخصوص جناب بردیده که با آسایش کارکنان هیچ گاه همخوانی نداشته با عدم پاسخگویی به مشکلات باعث بیشتر شدن تنشها میشود درحالیکه به اعتراضات کارگران همیشه جواب مثبت داده شده پس نوع اعتصاب باید مثل کارگران باشد یعنی توقف تولید و نشستن درب مجتمع با غذا نخوردن این اعتصاب بنظرم سوسول بازیه
  • کارمند در خصوص این خبر اطلاعات تکمیلی و مستنداتی وجود دارد مبنی بر تصویب پاداش تولید بسیار بالا برای مدیران پتروشیمی رازی با وجود اعتراضات . در صورت تمایل ایمیل بدهید تا بیشتر توضیح دهم srbazg99@gmail.com