حسن‌زاده: فصل خوبی را در پتروشیمی سپری کردم

 در هر تیمی که حضور داشته باشم سعی می‌کنم با تمام وجودم برای موفقیت تیمم تلاش کنم.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛  محمد حسن‌زاده بازیکن تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام ، در خصوص اینکه آیا مطالبات بازیکنان تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام پرداخت شده یا خیر، اظهار داشت: خوشبختانه روز دوشنبه مسئولان باشگاه مطالبات تمام بازیکنان و کادرفنی تیم را پرداخت کردند.

وی ادامه داد: روزهای خوبی را در کنار بازیکنان و کادرفنی با دانش پتروشیمی سپری کردم و “موهاوی” مدیرعامل باشگاه هم خیلی خوب هوای ما را داشت و نمی‌گذاشت کمبودی در تیم احساس شود و سعی داشت بهترین شرایط را برای ما فراهم کند، به نحوی که در روند لیگ هم به تمام تعهداتی که می‌داد در زمان خودش عمل می‌کرد. با همدلی و کمک باشگاه از مدیرعامل گرفته تا بازیکنان تیم خوبی داشتیم.

* آماده حضور در پلی‌آف بودیم

بازیکن تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام گفت: ما اعتماد ویژه‌ای به مدیرعامل تیم داشتیم و اکنون هم داریم. حتماً اگر راهی برای پرداخت پاداش ما وجود داشت بدون شک این موضوع را انجام می‌داد، هر چند که تعطیلی لیگ از عهده مسئولان باشگاه خارج و تصمیم فدراسیون بود و گرنه ما خیلی دوست داشتیم تا مرحله پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال هم برگزار شود، اما ویروس کرونا مانع از این اتفاق شد.

حسن‌زاده تصریح کرد: تیم خوبی داشتیم، اما یکسری مشکلات هم داشتیم. با توجه به تعداد تیم‌ها و فشردگی مسابقات، یک تیم نمی‌تواند همواره در طول فصل در کورس قهرمانی باقی بماند و طبیعی است که چند باخت هم داشته باشد. آماده حضور در پلی‌آف بودیم به نحوی که حتی یکی از مدعیان اصلی قهرمانی هم محسوب می‌شدیم. البته در روند لیگ اشتباهاتی داشتیم که باعث شد جایگاه دومی را به دست آوردیم و گرنه می‌توانستیم حتی اول هم شویم.

*با تعطیلی لیگ پاداشمان از دست رفت

بازیکن تیم بسکتبال پتروشیمی افزود: در صورتی که در پایان لیگ به عنوان قهرمانی، نایب قهرمانی، یا حتی مقام سومی و چهارمی هم می‌رسیدیم برای ما پاداش در نظر گرفته می‌شد که با تعطیلی لیگ و اعلام نکردن جایگاه تیم‌ها در جدول، این اتفاق شامل حال ما نشد. البته پاداش مربوط به تمام قرارداد ما بود که به صورت شرایطی به ما داده شد. آپشن را هم برای این در قراردادهای ما گنجاندند تا سعی و تلاش خودمان را برای رسیدن به موفقیت بیشتر کنیم.

حسن‌زاده در واکنش به اینکه شایعه شده برای فصل آینده به تیم پالایش نفت آبادان بازخواهد گشت، اینطور توضیح داد: من در هر تیمی که حضور داشته باشم سعی می‌کنم با تمام وجودم برای موفقیت تیمم تلاش کنم حالا آن تیم پتروشیمی یا هر تیم دیگری باشد.

https://ipna.news/150681کپی شد!
منبع