«شگویا» ۴۱ تومان سود تقسیم کرد

مجمع سالانه شرکت پتروشیمی شهید تندگویان در روز دوشنبه ۱۹ خرداد با حضور ۷۵ درصد سهامداران در محل همایش‌های پژوهشگاه صنعت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛ سید رضا قاسمی مدیرعامل پتروشیمی شهید تندگویان در این مجمع عنوان کرد: از اقدامات شاخص شرکت در سال ۹۸ می‌توان از ثبت رکورد تولید کل از ابتدای راه‌اندازی تاکنون (یک میلیون و یکصد و سی و نه هزار تن)، رشد سودآوری شرکت به میزان ۳۵ درصد، افزایش ۱۱ درصدی حجم فروش محصولات نسبت به گذشته، ثبت رکورد فروش در سه ماه سوم سال ۹۸، ورود به بازار دوم فرابورس و عرضه سهام شرکت نام برد.

در مراسم مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پتروشیمی شهید تندگویان مقرر شد به ازای هر سهم مبلغ ۴۱ تومان (معادل ۶۴ درصد) به عنوان سود سهام بین سهامداران تقسیم شد.

بر این اساس، سهامداران حقیقی از ۱۵ تیر ماه با مراجعه به شعب بانک تجارت و ارائه اصل و تصویر کارت ملی و اعلام کد سهامداری و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبدگردان‌ها با تکمیل فرمی در سربرگ شرکت و ارسال آن به امور سهام می‌توانند نسبت به دریافت سود سهام اقدام کنند. سود سهامداران حقوقی نیز از طریق واریز به حساب بانکی از ۱۵ شهریور ماه به بعد در مهلت قانونی پرداخت خواهد شد.

همچنین سازمان حسابرسی به ‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس شرکت انتخاب شد. روزنامه دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی و اطلاعیه‌های شرکت برای مدت یک سال تعیین شد.

https://ipna.news/150459کپی شد!