برگزاری آئین شکوه خدمت در شرکت پتروشیمی نوری

 صانعی مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری : جامعه ای می تواند در شرایط نابرابر کنونی جهان ، از امتحانات سربلند بیرون آید که دارای اقتصادی قوی برخاسته از تلاش نیروی کار متعهد ، توانمند و پویا باشد

مدیر عامل شرکت پتروشیمی نوری در آئین شکوه خدمت ، که به مناسبت گرامیداشت جایگاه والای کار و کارگر، روز دوشنبه ۱۲ خردادماه ۱۳۹۹ در ساختمان اداری این مجتمع برگزار شد ضمن تبریک این روز به تلاشگران متعهد و توانمند مجموعه خود، از نقش مهم و حیاتی کارکنان غیور مجتمع در پیشرفت و تولید پایدار شرکت قدردانی نمود.
صانعی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در چند سال اخیر بر توان تولیدات داخلی و تاثیر آن در توسعه و رشد اقتصاد افزودند : ما همواره باید تمام تلاش خود را در جهت پیشرفت اقتصاد ملی و خدمت به کشور بکار بندیم و معتقدیم این امر بدون شک با اتحاد ، امید و باور توانمندی های خود محقق شدنی خواهد بود.

ایشان در پایان اظهار امیدواری کردند تا در سال پیش رو باز هم مجموعه موفق پتروشیمی نوری بتواند همانند گذشته با بهره گیری از توانمندی و تعهد کارکنان خود، سالی سرشار از موفقیت های بیشمار در کنار تولید مستمر و سودآوری پایدار خود ثبت نماید .

شایان ذکر است در پایان این نشست صمیمی که به دلیل شرایط شیوع ویروس کرونا با تاخیر برگزار شد از تلاشگران نمونه مجتمع در سال ۹۸ با اهداء لوح یادبود تجلیل بعمل آمد.

https://ipna.news/150264کپی شد!