نخستین صندوق نیکوکاری صنعت پتروشیمی در کشور در استان ایلام راه‌اندازی شد

با حضور مدیرعامل پتروشیمی ایلام و مدیرکل کمیته امداد امام (ره) مرکز نیکوکاری صنعت پتروشیمی ایلام راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛ پیش از ظهر امروز با حضور مدیرعامل پتروشیمی ایلام و مدیرکل کمیته امداد امام(ره) مرکز نیکوکاری صنعت پتروشیمی ایلام راه‌اندازی شد.

در این مراسم مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام با بیان اینکه راه‌اندازی صندوق نیکوکاری در این شرکت در راستای ترویج و احیای سنت حسنه احسان، انفاق و نیکوکاری بوده است افزود: پتانسیل بسیار ارزشمندی در پتروشیمی ایلام برای پرداختن به امور خیر و فعالیت‌های عام‌المنفعه وجود دارد.

حسن نجفی سمنانی کمک به آسیب‌دیدگان ویروس کرونا و محرومین و نیازمندان را اولویت صندوق نیکوکاری صنعت پتروشیمی ایلام عنوان کرد و افزود: همکاران نیکوکار مجتمع پتروشیمی بیش از ۱۸۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی در بین اقشار نیازمند در قالب بسته‌های معیشتی، نقدی و گوشت گرم توزیع کرده‌اند.

وی افزود: یک میلیارد ریال وجه نقد، ۱۳۷۰ بسته معیشتی و ۲۰۰ میلیون ریال گوشت گرم در بین نیازمندان منطقه و استان توزیع شد.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام اظهار امیدواری کرد که با راه‌اندازی این صندوق باری از دوش استان و نظام برداشته شود.

قنبر موسی‌نژاد نیز در این مراسم با تقدیر از اقدام خیرخواهانه شرکت پتروشیمی ایلام در جهت راه‌اندازی صندوق نیکوکاری اظهار داشت: امروز چهل و هفتمین مرکز نیکوکاری استان در شرکت پتروشیمی ایلام راه‌اندازی شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: تاکنون بیش از ۲ هزار صندوق نیکوکاری در کشور افتتاح شده است.

وی با بیان اینکه نخستین صندوق نیکوکاری صنعت پتروشیمی در کشور در استان ایلام راه‌اندازی شده است افزود: با حضور بختیاری رئیس کمیته‌امداد حضرت امام(ره) این مرکز در پتروشیمی ایلام رسماً افتتاح خواهد شد.

موسی‌نژاد با اشاره به اینکه ما تولیدکننده فقر نیستیم بلکه بهره‌بردار فقر هستیم ادامه داد: ۱۳ درصد جمعیت خانوار در ایلام تحت حمایت این نهاد هستند.

معراجی نماینده مدیرعامل و عضو هیئت موسس مرکز نیکوکاری صنعت پتروشیمی ایلام نیز در این مراسم ضمن ارائه‌ گزارشی از فعالیت‌های این صندوق از همراهی صمیمانه مدیرعامل و همکاران مجتمع در راستای کمک به نیازمندان استان تقدیر کرد.

https://ipna.news/150243کپی شد!
منبع