سود ۶۳۳ریالی «شگویا» برای یکسال مالی

شرکت پتروشیمی تندگویان در صورت های مالی یکساله سود هرسهم را ۶۳۳ریال اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛ شرکت پتروشیمی تندگویان اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ را منتشر کرد. در این گزارش سود هرسهم نسبت به مدت مشابه سال مالی۱۳۹۷ با رشد ۳۶درصدی مبلغ ۶۳۳ریال اعلام شده است.

این شرکت سود عملیاتی خود را با افزایش ۳۴درصدی مبلغ ۱۴هزار و ۴۵۱میلیارد ریال و سود خالص را با افزایش ۳۶درصدی مبلغ ۱۵هزار و ۱۶۹میلیارد ریال منتشر کرد.

“شگویا” طی دوره مورد گزارش سود انباشته خود را به ۱۴هزار و ۸۶۳میلیارد ریال رسانده است.

این شرکت در تشریح سایر برنامه های با اهمیت خود اعلام کرد که طی دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۰اسفند۱۳۹۹ شرکت پیگیری نهایی کردن تعدادی از قراردادهای فروش محصولات با مشتریان ۲است و همچنین در راستای کاهش و کنترل ریسک نوسانات نرخ ارز و جلوگیری از تحمیل هزینه های نوسانات نرخ ارز، مدیریت شرکت مصصم است از محل منابع داخلی و نقدینگی موجود نسبت به پیگیری وتسویه بدهی های ارزی اقدام کند.

“شگویا” با توجه به افزایش تولید سال مالی مورد گزارش اقدامات زیر را برای بهبود و سودآوری را پیگیری می کند. علاوه بر این راه اندازی خطوط باقی مانده و افزایش کیفیت در تولید محصولات واحدهای نساجی (POY&STAPLE) در دستور کار قرار دارد.

این شرکت به دنبال رفع تنگناهای تولید و افزایش عملیات سودآور شرکت، تحقق برنامه مصوب تولید و رسیدن به ظرفیت اسمی واحدها و اجرای پروژه های بهینه سازی مصارف انرژی و کاهش درصد اتلاف انرژی با تشکیل کمیته تخصصی انرژی و اطلاع رسانی و مشارکت همگانی همکاران است. خاطرنشان می شود: کاهش ضایعات تولیدی و به حداقل رساندن تولید محصولات نامرغوب به میزان کمتر از یک درصد مطابق میزان طراحی است و و ” شگویا” جهت برطرف کردن مشکلات زیست محیطی به دنبال اخذ گواهی های لازم از مراجع ذیربط به منظور بخشودگی عوارض آلایندگی است.

https://ipna.news/150033کپی شد!