جهش ۶ درصدی تولید پتروشیمی در ۵۰ روز نخست سال ۹۹

 مجتمع های پتروشیمی کشور از ابتدای سال جاری تا بیستم اردیبهشت ماه رشد ۶درصدی تولید را نسبت به مدت مشابه سال قبل محقق کردند.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛ سید جلال میرهاشمی اظهارکرد: محصولات پتروشیمی با ظرفیت مطلوبی در صنعت پتروشیمی درحال تولیداست و بسیاری از مجتمع ها رشد تولید را رقم زده اند و در مجموع با تلاش صنعتگران پتروشیمی کشورمان از ابتدای سال تا بیستم اردیبهشت ماه جهش تولید ۶درصدی به ثبت رسیده است.

وی با بیان این که در سال جاری با توجه به ظرفیت های موجود و اقدام های در حال انجام ، صنعت پتروشیمی ایران آمادگی دارد تا جهش تولید را محقق کند گفت: تمامی شرایط و زیر ساخت ها برای تحقق جهش تولید در صنعت پتروشیمی ایران فراهم شده است و افزون بر راه اندازی و بهره برداری طرح های جدید، با اقدام های انجام شده از ظرفیت های خالی تولید برخی از مجتمع های موجود نیز استفاده خواهد شد.

مدیرکنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: صنعت پتروشیمی به عنوان یکی از صنایع مادر از مهم‌ترین ارکان توسعه و موتور محرک بخش‌های گوناگون اقتصاد کشور است و رویکرد شرکت ملی صنایع پتروشیمی تکمیل زنجیره تولید، ایجاد تنوع در محصولات و ارتقاء ارزش سبد محصولات تولیدی در این صنعت ارزش آفرین است.

https://ipna.news/149978کپی شد!